reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny tak sobie siedzę i się nudzę trochę. Zaczęłam przeglądać TV a tam stare odcinki Miodowych lat 😂 kiedyś je oglądałam i teraz włączyłam żeby dawne czasy powspominać i tak się uśmiałam że do płaczu prawie. 😂
 
reklama
Witaj 😉
Powiem Ci, że ja odkładałam starania, mam córkę 8 lat i po jej urodzeniu chciałam rozwinąć się zawodowo, mieć stała pracę, po 3 latach miałam rozstanie, rozwód, stres, ucieczka w pracę... 4 lata temu spotkałam swojego obecnego, pierw wiadomo - na dziecko za szybko, po 2 latach z nim nabrałam pewności, ale chciałam mieć dobra umowę i co? I w styczniu ją dostałam, starania zaczęliśmy, 3 cykle za nami bezowocne, przyszedł koronawirus, praca była i nie ma... Więc bardzo żałuję, że nie zaczęliśmy wcześniej. Życie jest nieprzewidywalne.
Zgadzam się w pełni, zawsze jest coś ważniejszego, aż w końcu budzimy się "z ręką w nocniku". U mnie już minęły 3 lata, a różnica wieku byłaby 4, za chwilę będzie 5, 6..
 
Po pierwsze- czy robiłaś test?
Po drugie- najlepszym wyjściem będzie zrobienie bety 😉 będziesz miała jasność
Mój gin na NFZ też nie przyjmuje, nie zleca badań itd 🤦‍♀️ więc ja zapisałam się do innego prywatnie
Jeszcze nie, jutro zrobię. Właśnie u mnie nawet prywatni nie przyjmują.. wyjdę z pracy to będę dzwonić dalej do innych
 
Nie bardzo bo jest piątek. W poniedziałek już nie nie będzie widać. Ale mi zawsze pękają pęcherzyki i to dzień po pregnylu. Kilka razy po pregnylu byłam za dwa dni na usg i było już po owulacji
Musisz być pelna nadzieji 🤗 to na bank około owulacyjne plamienie, oby się udało 🤞
 
Taki śluz normalny biało kremowy, ale gdzieniegdzie zabarwiony na różowo. Nie mam siły juz się trzymać dzielnie. Nie mam siły :(

Poczytaj sobie o plamieniu owulacyjnym, być może nie dzieje się u Ciebie nic złego, a jedynie owulacja daje o sobie znać... czy jesteś umówiona na monitoring po owulacji, żeby sprawdzić, czy pecherzyk pękł?
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was kupowała może ebook 28 dni do płodności? Zastanawiam się, czy warto, czy może kolejne przepisy, które rzucę w kąt i nigdy nie użyje 😂
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was kupowała może ebook 28 dni do płodności? Zastanawiam się, czy warto, czy może kolejne przepisy, które rzucę w kąt i nigdy nie użyje 😂
WIESZ co ja kupiłam. Książka fajna. Ogólnie mówi tak od deski do deski co nam pomaga co nam szkodzi. Liczyłam że będzie w niej jadłospis np. Na tydzień ale nie ma. Są różne przepisy ale takie że trzeba sobie ustalić kiedy co. Robiłam obiad dwa razy, to ciekawy i smaczny. Chociaż wszystko oparte na kaszy gryczanej która mi staje w gardle :( doszłam może do połowy książki bo nie miałam czasu wiecej.
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was kupowała może ebook 28 dni do płodności? Zastanawiam się, czy warto, czy może kolejne przepisy, które rzucę w kąt i nigdy nie użyje 😂
Jak chcesz się dowiedzieć czy ci podpisuje, to one na stronie mają darmowe tygodniowej jadłospisy jako taki newsletter zachęcający do kupna. I z tego też właśnie coś tam robiłam.
 
reklama
Poczytaj sobie o plamieniu owulacyjnym, być może nie dzieje się u Ciebie nic złego, a jedynie owulacja daje o sobie znać... czy jesteś umówiona na monitoring po owulacji, żeby sprawdzić, czy pecherzyk pękł?
Nie jestem. Bo wypada teraz weekend. A tak lekarka nie przyjmuje na takie pełne monitoringi a ten lekarz mój od niepłodności to w ogóle ma zastój . Ale ja kilka razy brałam Pregnyl i zawsze dwa dni po już byłam po owu
 
Do góry