reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

21 dzień cyklu. 18 dc czyli we wtorek Pregnyl. Od środy dupek. A ja już plamie .... Okres na dniach. Dziewczyny ja tego psychicznie więcej nie zniosę :(
Nie mam doswiadczenia z pregnylem i dupkiem jak to ladnie tutaj okreslacie, pewnie sama nie jestem jeszcze swiadoma ile przede mna w staraniach ale glowa do gory i mocno trzymam kciuki za zdrowko i spelnienie marzen. Tak jak kolezanka odpisala wczesniej, moze to plamienie owulacyjne - gdzies juz czytalam ze moze wystapic.
 
reklama
Hej wam, staramy się z narzeczonym o dzidzie.👨‍👩‍👧 Juz od conajmniej 4 miesięcy i nic nie wychodzi. Oboje jestem młodzi ja mam 26 lat on jest po 30. Powiedziecie czy pregna star pomaga w zajściu w ciążę ? Dodam ze choruje na tarczyce ale jest ona uregulowana i biorę letrox 0.50
 
Dziewczyny a ja od owulacji mam zawsze lekkie pobolewanie w podbrzuszu aż do okresu. W sumie codziennie. Co to może być. Biorę nospe i magnez by nie mieć skurczów macicy. Ale ktoś tak miał? Jakaś rada?
To ja od czasu kiedy sie staramy od owulacji do okresu mam za kazdym razem bol lewego jajnika... Na zmiane z podbrzuszem... Czasem tylko cmi, czasem daje czadu. Sama zastanawiam sie o co w tym chodzi. Podlacze sie pod Twoje pytanko jesli moge :)
 
Hej wam, staramy się z narzeczonym o dzidzie.👨‍👩‍👧 Juz od conajmniej 4 miesięcy i nic nie wychodzi. Oboje jestem młodzi ja mam 26 lat on jest po 30. Powiedziecie czy pregna star pomaga w zajściu w ciążę ? Dodam ze choruje na tarczyce ale jest ona uregulowana i biorę letrox 0.50
Ja przyjmuje pregne start od dwóch miesięcy, polecił mi je mój gino, powiedzial ze to najlepsze tabsy dla starajacych się ale ile w tym prawdy ciężko stwierdzić. Oprócz tego biorę tez dodatkowo kwas foliowy, magnez i olej z wiesiołka. Może są jakieś dziewczyny które dłużej brały pregne i udało im się zajsc?
 
👨‍👩‍👧 zastanawiam się Też co jakiś czas sie kochać, nie ukrywam że robimy to kiedy mam ochotę, prawo codziennie. A zdania sa podzielone ze albo co dwa dni albo codziennie. Juz człowiek głupieje.
 
Ja przyjmuje pregne start od dwóch miesięcy, polecił mi je mój gino, powiedzial ze to najlepsze tabsy dla starajacych się ale ile w tym prawdy ciężko stwierdzić. Oprócz tego biorę tez dodatkowo kwas foliowy, magnez i olej z wiesiołka. Może są jakieś dziewczyny które dłużej brały pregne i udało im się zajsc?
Słyszałam właśnie też o tym olejku z wiesiołka, zastanawiam się czy go kupić czy też nie. Długo już się starasz o bobasa?
 
Słyszałam właśnie też o tym olejku z wiesiołka, zastanawiam się czy go kupić czy też nie. Długo już się starasz o bobasa?
Od lutego tego roku przy czym za pierwszym razem mi się udało ale poroniłam w 5 tyg i od tamtej pory nic nie zaskoczyło. Ja biorę olej bo zauważyłam że mam mało śluzu i chce to poprawić, narazie nie widzę efektów ale to dopiero pierwszy cykl z nim wiec daje mu czas :)
 
👨‍👩‍👧 zastanawiam się Też co jakiś czas sie kochać, nie ukrywam że robimy to kiedy mam ochotę, prawo codziennie. A zdania sa podzielone ze albo co dwa dni albo codziennie. Juz człowiek głupieje.
Potestuj tak i tak. U mnie w udanym cyklu przytulanki były codziennie przez 1,5tyg ale po poronieniu nie miałam ochoty i staraliśmy się co 2 dni i nic z tego nie wyszło wiec teraz wrócimy do starego schematu - codziennie.
 
@Motylekkk pregna nie pomaga zajść w ciążę, to są tylko witaminy i kwas foliowy który powinno się brać kilka miesięcy przed zajściem
Od lutego tego roku przy czym za pierwszym razem mi się udało ale poroniłam w 5 tyg i od tamtej pory nic nie zaskoczyło. Ja biorę olej bo zauważyłam że mam mało śluzu i chce to poprawić, narazie nie widzę efektów ale to dopiero pierwszy cykl z nim wiec daje mu czas :)
 
reklama
[/QUOTE]
Od lutego tego roku przy czym za pierwszym razem mi się udało ale poroniłam w 5 tyg i od tamtej pory nic nie zaskoczyło. Ja biorę olej bo zauważyłam że mam mało śluzu i chce to poprawić, narazie nie widzę efektów ale to dopiero pierwszy cykl z nim wiec daje mu czas :)
Ojej, Przykro mi. A co ile ❤ z partnerem? W dni plodne? Codziennie czy robisz przerwy. Bo tutaj też sa różne opinie.
 
Do góry