reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Najważniejsze to nie nastawić się odrazu na najgorsze, bo czasem to może być naprawdę blachostka.. niestety ten nasz układ jest aż zbyt wrażliwy na takie głupie zmiany jak choroba, zmiana klimatu, nerwowy i stresujący czas.. A wiesz dlaczego owulacji nie było u Ciebie tyle czasu? 😊
Nie wiem, ale mam PCOS więc myślę że wszystko jest możliwe od dnia kiedy przeprowadziliśmy się do naszego domku, przestalam się tym wszystkim martwić... mialam być 23.03 W klinice i o to zapytać, ale wybuchła pandemia i odwołali nowy termin to 8.06, a do mojej gin ide 1.06
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa 💕 muszę trochę odetchnąć, oswoić się z tą sytuacją i dalej walczyć 💪🏻 Ale powiem wam ze my starczki strasznie się zakręcamy i sprawdzamy czy to już może ciąża. Podobno biochemiczna zdarza się bardzo często ze kobiety nawet o tym nie wiedzą. Wolałabym myśleć ze @ mi się spóźnił i tyle... wiec następnym razem z 1,5 tyg będę czekała po tym jak się spóźni, ale z drugiej strony lepiej wiedzieć jak by się to powtarzało znaczy ze jest coś nie tak 😢 takie już moje przemyślenia ze sama nie wiem
 
Dziewczyny biorę dwa razy dziennie glucofast 500. Od 1,5 tygodnia. Lekarz mi powiedział, że na początku mogą byc biegunki ale nic mi nie było. Zupełnie. I dzisiaj dostałam biegunkę. Jeździ mi w jelitach okropnie. Nie mam gorączki ani nic, no ale jednak biegam do WC. Czy któraś z was bierze i tak miała? Nie wiem czy już panikować i dzwonić do lekarza czy odstawić, czy wziąć stoperan i poczekać. Ja ostatnio jestem panikara i od razu boje się że coś mi jest i już mi słabo z nerwów. Czy to możliwe żeby biegunka dopiero po tygodniu przyszła jako skutek uboczny?
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa 💕 muszę trochę odetchnąć, oswoić się z tą sytuacją i dalej walczyć 💪🏻 Ale powiem wam ze my starczki strasznie się zakręcamy i sprawdzamy czy to już może ciąża. Podobno biochemiczna zdarza się bardzo często ze kobiety nawet o tym nie wiedzą. Wolałabym myśleć ze @ mi się spóźnił i tyle... wiec następnym razem z 1,5 tyg będę czekała po tym jak się spóźni, ale z drugiej strony lepiej wiedzieć jak by się to powtarzało znaczy ze jest coś nie tak 😢 takie już moje przemyślenia ze sama nie wiem
Ja nie robię testów. Serio to mój 35 cykl i na początku robiłam nakręcałam się były duchy, cienie miliony objawów... Moje cykle 27-28 dni ostatni 29 ale nie robiłam testu. Może to źle,że nie robię ale nie wiem sama co jest lepsze.
 
Ja czekam do okresu i zaczynam starania już. To będzie drugi okres po zabiegu. Myślę, że nie ma co się spinać. Zresztą mój gin powiedział, że nie będzie krzyczał 😂 jesli z badań wynika że jest w porządku, czujesz się na siłach fizycznie i psychicznie to myślę, że nie ma potrzeby czekać aż do września.
No właśnie zwłaszcza że tyle czasu się nie udało to wątpię że teraz u mnie się uda za pierwszym razem hahah śmiechem żartem 🤣
 
reklama
Do góry