reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wróciłam właśnie od gin. Dostałam leki na wywołanie miesiączki.
Nowe skierowanie do kliniki bo o tamtej jak mu opowiedziałam to się za głowę złapał. Pow że oni nie mają możliwości zrobienia takich badań jak NK krzepliwość krwi i tych innych specjalizacyjnych.

Pow że mam nie gadać w klinice że jestem po poronieniach i zbadają mnie od podstaw i męża też. Mam nie gadać ze miałam już jakieś badania zrobione i to mnie postawi w lepszej sytuacji bo większość klinik jak słyszy że kobieta ma problemy zdrowotne plus tyle poronień to już wiedzą że będzie dużo badań i ich to przeraża. Mam pow że staram się od 2 lat.
 
Co u Ciebie?
Wg mnie nie trzeba czekać. Wczesne poronienie organizm traktuje jak miesiączkę.
Mi lekarz powiedział żeby 1 cykl odczekac, ale bardzo dużo dziewczyn działa od razu.
Jesli nie miałaś łyżeczkowania i wszystko się ładnie oczyściło a beta jest mniej niż 5, to nic innego tylko działac! Pod warunkiem, że czujecie się też psychicznie na siłach. Jeśli tak to 3mam kciuki!
 
Dziewczyny biorę dwa razy dziennie glucofast 500. Od 1,5 tygodnia. Lekarz mi powiedział, że na początku mogą byc biegunki ale nic mi nie było. Zupełnie. I dzisiaj dostałam biegunkę. Jeździ mi w jelitach okropnie. Nie mam gorączki ani nic, no ale jednak biegam do WC. Czy któraś z was bierze i tak miała? Nie wiem czy już panikować i dzwonić do lekarza czy odstawić, czy wziąć stoperan i poczekać. Ja ostatnio jestem panikara i od razu boje się że coś mi jest i już mi słabo z nerwów. Czy to możliwe żeby biegunka dopiero po tygodniu przyszła jako skutek uboczny?
Normalne kochana:) u każdego reakcja jest indywidualna, ja miałam mdłości i nie mogłam nic jeść, a koleżanka właśnie miała biegunkę tak więc wszystko zależy od organizmu
 
Hej, dzięki że pytasz.
U mnie niestety ciąża się nie utrzymała. Beta spadła, a ja zaczęłam krwawić. Na usg już był pęcherzyk, więc kolejne poronienie. Mam nadzieję, że oczyszczę się samoistnie i nie będę musiała iść do szpitala. Jak narazie jest okay. Boli mnie brzuch i plecy, ale wzięłam przeciwbóla.
U męża spermiogram wyszedł fatalnie i chyba będziemy się dalej diagnozować. Niestety przy jego wynikach możliwe, że w grę wchodzi tylko in vitro... No nic, narazie poczekamy, niedługo ma termin u lekarza, na pewno zleci mu więcej badań. Dodatkowo zmienimy dietę i wprowadzimy suplementy.
A u ciebie? Czytałam że ciąża na usg wychodzi młodsza niż z OM i to cię martwi?
 
Normalne kochana:) u każdego reakcja jest indywidualna, ja miałam mdłości i nie mogłam nic jeść, a koleżanka właśnie miała biegunkę tak więc wszystko zależy od organizmu
Ja tez brałam przy 500 nic mi nie było Ale przy 1000 już mialam dokladnie to samo co ty, przyzwyczaj się bo to może trwać nawet do 8 tygodni (u mnie trwało 6) ale plus tego że schudłam z 15 kg w ciągu pół roku 😊
 
reklama
Hej, dzięki że pytasz.
U mnie niestety ciąża się nie utrzymała. Beta spadła, a ja zaczęłam krwawić. Na usg już był pęcherzyk, więc kolejne poronienie. Mam nadzieję, że oczyszczę się samoistnie i nie będę musiała iść do szpitala. Jak narazie jest okay. Boli mnie brzuch i plecy, ale wzięłam przeciwbóla.
U męża spermiogram wyszedł fatalnie i chyba będziemy się dalej diagnozować. Niestety przy jego wynikach możliwe, że w grę wchodzi tylko in vitro... No nic, narazie poczekamy, niedługo ma termin u lekarza, na pewno zleci mu więcej badań. Dodatkowo zmienimy dietę i wprowadzimy suplementy.
A u ciebie? Czytałam że ciąża na usg wychodzi młodsza niż z OM i to cię martwi?
O nie ! Nie wiedzialam że u Ciebie takie rzeczy się dzieją bo nie czytałam długo forum ;( współczuję Ci
 
Do góry