reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... 😢 Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...
 
Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... 😢 Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...
Przykro mi ale może się teraz uda. Dziewczyny tu mówią że po biochemach raz dwa zachodza w ciążę.
 
Przykro mi bardzo...
Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... [emoji22] Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...
 
Czyli co uważacie żeby czekać? Kurczę myślałam że można odrazu po samoistnym Byłam nakręcona tym że podobno po poronieniu można szybciej i łatwiej zajsc w ciążę ;(
Wg mnie nie trzeba czekać. Wczesne poronienie organizm traktuje jak miesiączkę.
Mi lekarz powiedział żeby 1 cykl odczekac, ale bardzo dużo dziewczyn działa od razu.
Jesli nie miałaś łyżeczkowania i wszystko się ładnie oczyściło a beta jest mniej niż 5, to nic innego tylko działac! Pod warunkiem, że czujecie się też psychicznie na siłach. Jeśli tak to 3mam kciuki!
 
Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... 😢 Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...
Ojoj kochana bardzo wspolczuje 😔😭 to Ty bidulko zrobilas ten prezent dla meza w postaci bucikow niemowlęcych? 😔
 
Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... 😢 Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...
Bardzo mi przykro
 
Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... 😢 Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...

Kochana bardzo mi przykro! Trzymaj się i nie poddawaj przede wszystkim! ✊
 
reklama
Taak to były skarpetki... 😢 mam ochotę wyrzucić je do śmieci ze złości ale wiem ze to niczyja winna ze tak się zdarza i napewno kiedyś się uda
Ojoj biedactwo 😭😔 . Dziewczyny coś pisały że jak się wszystko normalnie oczyści to można znowu się starać praktycznie od razu. Bardzo Ci współczuję to chyba najgorsze co może być. Ale na pewno po tym będziesz o wiele silniejsza zobaczysz 😚
 
Do góry