reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny doczytałam kilka stron i zwróciłam uwagę na Wasze posty o tsh... Dotąd myślałam, że mam to w normie, bo mieszczę się w przedziale 0,3 do 4,9, ale wartość tsh u mnie to 2,9 🙄 może jednak tu jest problem? Ft4 mam 0,77. Czy któras z Was miała podobne wartości i gin powiedział, że nie ma problemu?
Z tego wszystkiego umówiłam się prywatnie na poniedziałek, dziś 3dc, mój gin zaproponował mi teleporade i powiedział, że problem będzie jak po roku się nie uda zajść w ciążę 🤦‍♀️ więc wybieram się do innego z polecenia i zobaczymy...
Biorę wiesiołek i MamaDHA plus, coś czuję, że jednak ginekolog wybada u mnie jakieś nieprawidłowości 😔
Moje TSH brok temu było wynosiło 5,9 teraz po euthyroxie mam 1-2. Moja endokrynolog na pierwszej wizycie gdy dowiedziała się o staraniach o dziecko powiedziała,że trzeba obniżyć koniecznie.
 
reklama
Ja też poroniłam samistnie ale w 6 tc. Podobnie jak Ty sama się oczysciłam, i lekarz powiedział żebym odczekała 3 cykle ze staraniami. Od trzeciego cyklu mam brać duphaston 2x1, a jak wyjdzie po tych 3 cyklach test pozytywny to mam zwiększyć dawkę na 3x1.
Hej dziewczyny bardzo długo się nie odzywałem bo wolałam odpocząć, w kwietniu poronilam samoistnie bardzo wczesna ciąża 5 tydzień dzisiaj byłam na usg na kontroli macica bardzo ładnie się oczyscilo zdziwiłam się tylko tym co powiedział mi lekarz otoz powiedział żebym nie zachodziala w ciążę do września... dlaczego?! Pytając to odpowiedział że śluzówka musi odpocząć, ale po czym ? Przecież nie miałam zabiegu to było jak zwykła miesiączka.
Powiedział też żebym brała acard. Ma ktoś jakieś zdanie na ten temat? Czuje się dziwnie po tej wizycie.
 
Przydałyby się tutaj jakieś 2 kreski dla pokrzepienia :)
Hej dziewczyny. Okrzyczcie mnie. Jestem tak zestresowana. Wczoraj miałam owu. I już się boje ze znowu okres przyjdzie za kilka dni. Chodzę co chwilę sprawdzam czy nie plamie i właśnie zjadłam Prince polo i dwa Michałki.
 
Hej dziewczyny bardzo długo się nie odzywałem bo wolałam odpocząć, w kwietniu poronilam samoistnie bardzo wczesna ciąża 5 tydzień dzisiaj byłam na usg na kontroli macica bardzo ładnie się oczyscilo zdziwiłam się tylko tym co powiedział mi lekarz otoz powiedział żebym nie zachodziala w ciążę do września... dlaczego?! Pytając to odpowiedział że śluzówka musi odpocząć, ale po czym ? Przecież nie miałam zabiegu to było jak zwykła miesiączka.
Powiedział też żebym brała acard. Ma ktoś jakieś zdanie na ten temat? Czuje się dziwnie po tej wizycie.
Bardzo Ci współczuję, przeżyłam to samo tyle, że w marcu. I w przeciwieństwie do Ciebie miałam zabieg. Mój lekarz, a właściwie trzech lekarzy polecalo zaczekać 3 miesiące od dnia zabiegu.
 
Czyli co uważacie żeby czekać? Kurczę myślałam że można odrazu po samoistnym Byłam nakręcona tym że podobno po poronieniu można szybciej i łatwiej zajsc w ciążę ;(
 
Może jutro Ci wyjdzie aczkolwiek dziwne że Ci tak skacze. Chyba że owu Ci się przesunela?
Nigdy tak nie miałam... Mogłaby się przesunąć ale na później
Wydaje mi się, że te poranne mogą być fałszywie dodatnie, ale nie jestem ekspertem w takim testowaniu jak Twoje bo ja robię zawsze raz dziennie o stałej porze i to jest zawsze w okolicach 22 bez picia 2h przed. Rano ich nie robię bo właśnie słyszałam, że dziewczynom takie cuda wychodziły. Jeżeli chcesz robić dwa razy dziennie to wydaje mi się, że pierwszy powinien być robiony znacznie później 10?

Hmmm, może rzeczywiście tak może być. Zrobię dzisiaj wieczorem i zobaczę co wyjdzie.

Ale myślicie że może być już po owulacji? Czy przed? Bo ja totalnie zgłupiałam. Zawsze też miałam objawy ovu, a tutaj jeszcze żadnych.
 
Nigdy tak nie miałam... Mogłaby się przesunąć ale na później


Hmmm, może rzeczywiście tak może być. Zrobię dzisiaj wieczorem i zobaczę co wyjdzie.

Ale myślicie że może być już po owulacji? Czy przed? Bo ja totalnie zgłupiałam. Zawsze też miałam objawy ovu, a tutaj jeszcze żadnych.
Może jutro albo za dwa dni Ci wyjdzie 😉 my cały czas działamy od początku okresu , gdzieś tak co 2-3 dni . Testy też robię ale liczę na to że w tym okresie się wstrzelimy 😉
 
Czyli co uważacie żeby czekać? Kurczę myślałam że można odrazu po samoistnym Byłam nakręcona tym że podobno po poronieniu można szybciej i łatwiej zajsc w ciążę ;(
Ja czekam do okresu i zaczynam starania już. To będzie drugi okres po zabiegu. Myślę, że nie ma co się spinać. Zresztą mój gin powiedział, że nie będzie krzyczał 😂 jesli z badań wynika że jest w porządku, czujesz się na siłach fizycznie i psychicznie to myślę, że nie ma potrzeby czekać aż do września.
 
reklama
Hej dziewczyny. Okrzyczcie mnie. Jestem tak zestresowana. Wczoraj miałam owu. I już się boje ze znowu okres przyjdzie za kilka dni. Chodzę co chwilę sprawdzam czy nie plamie i właśnie zjadłam Prince polo i dwa Michałki.
Nie denerwuj sie kochana ;) wiem, ze jest ciezko, sama robie wszystko by nie doszukiwac sie zadnych znakow, staram sie nie odliczac i jak najmniej o tym myslec :) moze sie uda 😊
 
Do góry