reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A u mnie dziś dziwnje. 9dpo i pamiętacie moja gulke? Eh jak dużo się poruszam to kłuję mnie ogólnie podbrzusze. I dziwna sytuacja widzę mnóstwo żył na łonie? Nie wiem jak wam wytłumaczyć na dole podbrzusza i tam gdzie ta gulka to żyły a szczególnie jedna taka niebieska. Dziwne.. Boże niech ta miesiączka przyjdzie to się uspokoje bo nie wiem na czym stoję
Może idź z tym do lekarza , a boli Cię jak sie poruszasz?
 
Nie mogę tego nazwać bólem. To nie jest bol. Pieprze już jak potluczona. Taki dyskomfort. Piersi dalej nie do dotknięcia. Najgorszy cykl w życiu..
 
Nie mogę tego nazwać bólem. To nie jest bol. Pieprze już jak potluczona. Taki dyskomfort. Piersi dalej nie do dotknięcia. Najgorszy cykl w życiu..
Ja w udanym cyklu od mniej więcej 8dpo albo i wcześniej miałam piersi jak kamienie i lekko nadwrażliwe. Tzn z perspektywy czasu lekko bo wtedy mi się wydawało że strasznie wyczulone
 
reklama
A u mnie dziś dziwnje. 9dpo i pamiętacie moja gulke? Eh jak dużo się poruszam to kłuję mnie ogólnie podbrzusze. I dziwna sytuacja widzę mnóstwo żył na łonie? Nie wiem jak wam wytłumaczyć na dole podbrzusza i tam gdzie ta gulka to żyły a szczególnie jedna taka niebieska. Dziwne.. Boże niech ta miesiączka przyjdzie to się uspokoje bo nie wiem na czym stoję

Kochana ja mam w tym cyklu podobnie, z tym że w jajniku w którym pękł pecherzyk czasem przy np mocnym odkaszlnieciu, albo kiedy szybko się podniosłam ze zgjetej pozycji to poczułam takie jakby rwanie/ciagniecie, ale trwa to chwile i mija... nie martw się na zapas, obserwuj co się dzieje, być może czujesz po prostu jak jajnik sobie pracuje, a być może czeka na Ciebie najpiękniejsza niespodzianka i ciałko żółte się powiększa 😍 Jezeli do końca tygodnia objawy nie ustapią, albo się pogarsza, zadzwoń do swojego ginekologa i nich na usg sprawdzi czy wszystko tam ok :) dawno miałaś robione usg?
 
Do góry