reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A u mnie dziś dziwnje. 9dpo i pamiętacie moja gulke? Eh jak dużo się poruszam to kłuję mnie ogólnie podbrzusze. I dziwna sytuacja widzę mnóstwo żył na łonie? Nie wiem jak wam wytłumaczyć na dole podbrzusza i tam gdzie ta gulka to żyły a szczególnie jedna taka niebieska. Dziwne.. Boże niech ta miesiączka przyjdzie to się uspokoje bo nie wiem na czym stoję

Mnie od trzech godzin boli całe podbrzusze a jak zakłuje jajnik raz jeden raz drugi to aż podskakuje. Nie wiem co to ale pojawiło się jak dźwignęłam syna (19 kg).
 
reklama
Miałam l4 w kwietniu ale nie spodziewałam się że to eliminuje ten miesiąc do wyliczeń.. Myślę by iść na l4 teraz na nocki bo nie chce się męczyć.. I teraz widzę że to najlepsza opcja choć mają i tak by mi chyba nie liczyli bo chce iść jakoś po 20 do gin i jak będzie ok wszystko to l4 odrazu..
To w takim razie pierwszym miesiącem będzie marzec i pozostałych 11 miesięcy wstecz, na takiej zasadzie. Mi liczyli od grudnia 2019 wstecz przez te moje zwolnienia pojedyncze.
 
Ja leżę i oglądam tv i u mnie nawet nie zawracam uwagi bo ciągle coś cmi. Jak się szybciej podniose, jakby jajniki pracowały. Jeden mocniej. I uwaga! Moze to wskazywać na ciążę albo miesiączkę [emoji23][emoji23]
Mnie od trzech godzin boli całe podbrzusze a jak zakłuje jajnik raz jeden raz drugi to aż podskakuje. Nie wiem co to ale pojawiło się jak dźwignęłam syna (19 kg).
 
Ja leżę i oglądam tv i u mnie nawet nie zawracam uwagi bo ciągle coś cmi. Jak się szybciej podniose, jakby jajniki pracowały. Jeden mocniej. I uwaga! Moze to wskazywać na ciążę albo miesiączkę [emoji23][emoji23]

Do miesiączki 5 dni ja nie miewam takich objawów okresu ja w ogóle nie mam zwiastunów @ dopiero boli jak już jest. :) kiedy testujesz?
 
Jutro chyba spróbuję rano bo i tak będę sikac do pojemniczka zawieźć na badania. Jeśli nic nie wyjdzie to kolejny raz jak się do czwartku nie pojawi @. Tyle że został mi już tylko ten żółty Bobo test
Do miesiączki 5 dni ja nie miewam takich objawów okresu ja w ogóle nie mam zwiastunów @ dopiero boli jak już jest. :) kiedy testujesz?
 
Mnie od trzech godzin boli całe podbrzusze a jak zakłuje jajnik raz jeden raz drugi to aż podskakuje. Nie wiem co to ale pojawiło się jak dźwignęłam syna (19 kg).
Ja tak miałam dzień przed pozytywnym testem, a dwa dni po beta już prawie 400 :) Wieczorem miałam bardzo silne bóle podbrzusza jakby na @, ale inne, takie jakby skurcze macicy ustępujące + naprzemienne okropne kłucia jajników. To było 12 dpo (owulacja była wcześniej, normalnie miałam mieć @ za 6 dni licząc tego dnia z bólami). Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Ja tak miałam dzień przed pozytywnym testem, a dwa dni po beta już prawie 400 :) Wieczorem miałam bardzo silne bóle podbrzusza jakby na @, ale inne, takie jakby skurcze macicy ustępujące + naprzemienne okropne kłucia jajników. To było 12 dpo (owulacja była wcześniej, normalnie miałam mieć @ za 6 dni licząc tego dnia z bólami). Trzymam kciuki!!!

Wlansie tak mam. Jajniki kłują jak szalone na zmianę takie dziwne uczucie. Dół brzucha tez dziwnie i w pachwinach. Ale nie nakręcam sie bo pojawiło się po dźwignięcia syna wiec może poprostu od tego. Ale fajnie jakby to był znak taki jak u ciebie :)
 
Do góry