reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczęta, przez ostatnie kilka dni czytałam po cichutku, nic się ciekawego nie działo. Dziś 13 dc i test owulacyjny biały jak śnieg. Zaczynam myśleć, że te testy są wadliwe. Chyba pójdę do apteki kupić inne :/ W tym miesiącu, w którym mi wyszły kreska ciemniała stopniowo, ale to były inne testy. Sprawdzę porównując z innym, teoretycznie owu może być jeszcze nie dziś. Ale śluz już jest. A na testach trzeci miesiąc nic nie wychodzi. To ostatnie 10 z allegro. Więcej ich chyba nie kupię. Dam znać, jak kupię i zrobię z innej firmy, czy też nic. Pewnie pasowałoby iść do gina, ale dopóki taki utrudniony dostęp to unikam tego.

W przypadku testu owu ich czulosc w przeciwienstwie do testow ciazowych powinna byc jak najwyzsza ;)
 
reklama
Gratuluję pozytywów kochane 🙂🥰
Trzymam kciuki za resztę 🤞🤞🤞
Ja jeszcze @nie dostałam, ale i tak witam się w nowym cyklu 😔😭
Screenshot_20200502_144435.jpg
 
Dziewczyny. Serce mi stanęło.. Podcierajac się coś mnie zaklulo po prawej stronie. Dokładnie tam gdzie jajnik. One przy szczupłych osobach i dociskaniu są do wyczucia. Po prawej stronie, tam gdzie była owu. Mam jakby powiększony jajnik? Boże nie jestem pewna cyz to jajnik ale raczej tak. Po drugiej stronie coś podobnego wyczuwam, ale o wiele mniej grubsze? Zwariowalam. Ale wpisując coś w neta od razu rak , guz... Już nawet nic nie szukam. W pon chyba zadzwonię i umówię się do lekarza.. Zdenerowalam się co nie miara [emoji17]

Przede wszystkim nie nakręcaj się nie potrzebnie i nie stresuj! Jajniki czasem bolą w trakcie cyklu, ja też czasami odczuwam takie "dźganie, bądź ciągnięcie... mogła zrobić Ci się no torbiel czynnosciowa, ja miałam taką już 2x - jedna miała 4 cm, druga 5 cm - w prawie każdym przypadku taka torbiel ladnie samoczynnie się wchłania podczas menstruacji, a może być tak że po prostu jajnik pracuje i daje o sobie znać :) sprawdzaj sobie prze weekend, czy ból się powtorzy i czy górka nie rośnie i umów się na USG, lekarz zobaczył czy nie ma tam nic niepokojącego :)
 
A ja mam pytanie do staraczek które są już szczęśliwymi posiadaczkami II ☺ czy przed terminem @ czułyście się jakby ona miała zaraz przyjść? Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie? Byłyście rozdrażnione, poddenerwowane?
 
A ja mam pytanie do staraczek które są już szczęśliwymi posiadaczkami II ☺ czy przed terminem @ czułyście się jakby ona miała zaraz przyjść? Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie? Byłyście rozdrażnione, poddenerwowane?
Tak byłam pewna ze idzie @, nawet wyszła mi krostka w tym miejscu co zawsze przed miesiączka 😂 do tego od 11 dpo mam bole jak na miesiączkę, jedyne co dało mi do myślenia żeby zrobić test to to ze od dwóch dni budzę się w nocy na siku, wczensiej mi się to nie zdarzalo.
 
W przypadku testu owu ich czulosc w przeciwienstwie do testow ciazowych powinna byc jak najwyzsza ;)
Mam te najtańsze z allegro. Nie wiem jaka czułość bo na nich nie piszę. Już raz myślałam, że nie mam owu przez nie, poszłam do gina, wszystkie badania hormonalne zrobił i zasadniczo wszystko było ok i owu tez mi potwierdził. Na teście wprawdzie pokazała się kreska, ale do kontrolnej to jej było daleko. A owu była. Więc mam taką myśl, że może to tylko te testy są kiepskie, a owu jest. Ale do gina nie chodzę, na pewno nie wiem.[/QUOTE]
 
Ja właśnie nie miałam takiego napięcia jak przed @, mąż mnie o dziwo nie denerwował i taka wyluzowana byłam 😂 Jajniki tez nie bolały jak zazwyczaj, wiec u każdej to chyba indywidualna sprawa ;)

A ja mam pytanie do staraczek które są już szczęśliwymi posiadaczkami II ☺ czy przed terminem @ czułyście się jakby ona miała zaraz przyjść? Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie? Byłyście rozdrażnione, poddenerwowane?
 
A ja mam pytanie do staraczek które są już szczęśliwymi posiadaczkami II ☺ czy przed terminem @ czułyście się jakby ona miała zaraz przyjść? Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie? Byłyście rozdrażnione, poddenerwowane?
Ja jakby według wyliczeń ciągle jestem przed @ a kresta na teście dość ciemna.. Tylko mówie mógł mi się cykl przesunąć i powinnam mieć szybciej niż 6go maja. Miałam ból piersi ale taki bez szału i przeszedł po kilku dniach.. Póki co jedyne co czuje to pobolewanie w dole brzucha takie coś jak na okres ale w moim przypadku póki co jest to w porównaniu z okresem 3/10.. Czekam niecierpliwie na poniedziałek i betę..
 
reklama
Do góry