reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej[emoji16]zrobiłam dziś z czystej ciekawości test ciążowy. Czy Wy też widzicie druga kreskę? Dodam że to 6 dpo.
Może miałaś wcześniej owu bo zagniezdzenie się odbywa między 6 a 12dpo a beta hcg wytwarza się dopiero po zagniezdzeniu więc moim zdaniem musisz być więcej dpo niż dopiero 6

Kreska jest i widoczna gołym okiem.
 
reklama
Mam te najtańsze z allegro. Nie wiem jaka czułość bo na nich nie piszę. Już raz myślałam, że nie mam owu przez nie, poszłam do gina, wszystkie badania hormonalne zrobił i zasadniczo wszystko było ok i owu tez mi potwierdził. Na teście wprawdzie pokazała się kreska, ale do kontrolnej to jej było daleko. A owu była. Więc mam taką myśl, że może to tylko te testy są kiepskie, a owu jest. Ale do gina nie chodzę, na pewno nie wiem.
[/QUOTE]
Ja mam te z Allegro i u mnie sprawdzają się super. Jak była owulacja to pięknie pokazywał, a jak brak to była blada kreska.
 
reklama
Do góry