reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja mam dziś już jakiś gorszy dzień. Chyba idzie @... Jakoś się podlamalam. Dziś 8dpo. Piersi mnie bolą przy najmniejszym ruchu, wgl obolala jestem. Już bym mogła wiedzieć czy przyjdzie @ bym się chociaz nie ludzila
 
U nas znowu za każdym razem kiedy zachodziłam w ciążę (4 razy ale niestety żadnej nie donosiłam) seks był codziennie w dni płodne. A nawet po kilka razy [emoji6]
Chyba nie ma reguły. My podczas starań w pierwszych dwóch miesiącach próbowaliśmy codziennie podczas dni płodnych i nic z tego nie wyszło. W 3 i 4 szczęśliwym miesiącu kochaliśmy się co drugi dzień. Ale chyba najwięcej pomogło to że ja sobie odpuściłam, przestałam liczyć, analizować, nawet przestałam z mężem rozmawiać o ciąży, dziecku itp, przez co chyba też mniej o tym myślałam. Więc chyba każdy musi znaleźć swój sposób [emoji6] niestety długo się ciążą nie nacieszyłam - 8 tyg puste jajo. Teraz mam nadzieję że maj będzie naszym nowym etapem i pierwszym cykle starań [emoji3059]
 
Hej, dziewczyny ahh, mimo, że szybko zaczęły mnie piersi boleć i kłucie w podbrzuszu dostałam wczoraj @ tak więc nic z tego nie wyszło w 9 cyklu staran aa @ szybko przyszła bo miała przyjść w niedzielę lub poniedziałek.
 
Hej, dziewczyny ahh, mimo, że szybko zaczęły mnie piersi boleć i kłucie w podbrzuszu dostałam wczoraj @ tak więc nic z tego nie wyszło w 9 cyklu staran aa @ szybko przyszła bo miała przyjść w niedzielę lub poniedziałek.
Nastepnym razem się uda. Ja @ powinnam dostac we wtorek, ale coś predko zaczely mnie cyce boleć, i co chwilę kluje mnie w podbrzuszu, sporo sluzu tez mi idzie. Ale pewnie i tak @ przyjdzie. Watpie, zeby mi sie w 1cs udalo :-)
 
Ja mam dziś już jakiś gorszy dzień. Chyba idzie @... Jakoś się podlamalam. Dziś 8dpo. Piersi mnie bolą przy najmniejszym ruchu, wgl obolala jestem. Już bym mogła wiedzieć czy przyjdzie @ bym się chociaz nie ludzila

Z tego co wyczytałam to szybko po owulacji zaczęły Cię bolec piersi, tez tak miałam z tym ze przepisywałam to bardziej misiaczce gdyż u nas szansa na ciąże była niska ze względu na słabe wyniki nasienia narzeczonego. Wiec te piersi mogą być dobrym znakiem, trzymam kciuki :D
 
Tak już dzień po owu. Zaczęły pobolewa z dnia na dzień coraz mocniej. Dziś czuję je nawet jak chodzę, ruszę ręką albo coś podniose, a w nocy dramat. Miałam tak często przed @ tylko to zawsze było około kilka dni a nie już po owu. Zobaczymy, ale jakoś już bliżej myślami jestem, że to @
Z tego co wyczytałam to szybko po owulacji zaczęły Cię bolec piersi, tez tak miałam z tym ze przepisywałam to bardziej misiaczce gdyż u nas szansa na ciąże była niska ze względu na słabe wyniki nasienia narzeczonego. Wiec te piersi mogą być dobrym znakiem, trzymam kciuki :D
 
Tak już dzień po owu. Zaczęły pobolewa z dnia na dzień coraz mocniej. Dziś czuję je nawet jak chodzę, ruszę ręką albo coś podniose, a w nocy dramat. Miałam tak często przed @ tylko to zawsze było około kilka dni a nie już po owu. Zobaczymy, ale jakoś już bliżej myślami jestem, że to @
Mnie tez bardziej bola w nocy 😂 myśle ze będziesz miała miła niespodziankę :D
 
reklama
No to widzisz jeszcze jest czas 😁

Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy i wsparcia 💞🤗
@rossig też widzę cień delikatny 🤞🤞🤞
Widać widać.
Za kilka dni jak powtorzysz na bank będzie bardziej widoczna.
Ja to bym nawet powiedziała, że to nie jest cień cienia cienia tylko po prostu bardzo jasna kreska :D Nie musiałam się jej doszukiwać :D Trzymam kciuki kochana!! 💕
Trzymam kciuki żeby skończyło się jak u mnie 🤗
Kurcze ja wstałam oczy zamglone a coś widzę! Zrób za dwa dni, na pewno bedxie mocniej widoczne. Super!
Widać, widać! I to nawet nie cień tylko delikatna, cienka kreseczka😊
Bardzo delikatna kreska! [emoji3590][emoji2956]
 
Do góry