reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam dziś już jakiś gorszy dzień. Chyba idzie @... Jakoś się podlamalam. Dziś 8dpo. Piersi mnie bolą przy najmniejszym ruchu, wgl obolala jestem. Już bym mogła wiedzieć czy przyjdzie @ bym się chociaz nie ludzila

Łączę się z Tobą w bólu.. Dzisiaj 10 dpo i zupełnie jakoś opuściła mnie chęć na cokolwiek, jestem poddenerwowana i w głowie mam tylko czekoladę - typowe dla mojego stanu przed @, ale dopóki wredna nie przyjdzie nie tracimy nadziei!! Kochana mimo wszystko życzę Ci super przyjemnego weekendu, nigdy nic nie wiadomo!

Jeżeli @ nie przyjdzie - na kiedy planujesz testowanie? 💜
 
reklama
Tobie również. [emoji7]
Łączę się z Tobą w bólu.. Dzisiaj 10 dpo i zupełnie jakoś opuściła mnie chęć na cokolwiek, jestem poddenerwowana i w głowie mam tylko czekoladę - typowe dla mojego stanu przed @, ale dopóki wredna nie przyjdzie nie tracimy nadziei!! Kochana mimo wszystko życzę Ci super przyjemnego weekendu, nigdy nic nie wiadomo!
 
Nie mogę się napatrzec no. Tak miło na sercu jak ktoś się tu tak dużo udziela. Każdej doradza, wspiera i w końcu się tobie udało. Będzie dobrze i na pewno z dnia na dzień będzie coraz mocniejsza kreseczka [emoji172]
❤️❤️ Dzięki. No cóż jesteście uzależniające 😉 otwieram oczy - staraczki, idę spać - do poduchy czytam staraczki, gotuję obiad - czytam staraczki 😂
 
A który to Twój cykl starań kochana? Jak się czujesz? Bardzo się cieszę i gratuluję, niech wszystko przechodzi bez komplikacji 🤩
Dzięki 😍 teraz jest 3 cykl starań 😁 narazie jestem mega podekscytowana, ale nie chce się nakręcać. Uwierze jak zobaczę wyniki bety 😁🙈
W ogóle nie czuję się na ciąże, ani w ogóle na nic - śluzu 0- kompletna susza, piersi nie bola, ani nie swędzą, brzuch kompletnie nie boli - nic nie kłuje, nic nie ciągnie. Także na razie nie będę się nastawiać na nic 😉
 
Dziewczyny a ja mam inne pytanie nie zniechęca was do starań koronawirus i rozporządzenie wydane z ginekologii i położnictwa?
Nie... To jest zalecenie polskie - ani w UK ani w żadnym innym kraju nie zalecają przerw w staraniach.
Korona nie zniknie w miesiąc, dwa.
Znajoma ma wykupione wczasy na Dominikanę na wrzesień - tui odwołało wszystkie oferty egzotyczne do końca tego roku. Mowi się o roku, dwóch.
Także nie wyobrażałam sobie odłożyć starań na rok. O opiekę medyczną się nie boję - mam prywatną opiekę medyczną w Luxmed, do tego mam już na oku dobrego ginekologa z dobrymi opiniami, który przyjmuje cały czas. Koleżanka też w ciąży - i jej lekarz powiedział powiedział, że nie zostawi pacjentek (chyba, że sam zachoruje). Także awaryjnie jest trzeci.
Patrząc po moich znajomych - ile osób ma poucinane etaty, wisi nad nimi ryzyko zamykania zakładów i utraty pracy - myślę, że jest to do dobry czas na zajście w ciążę. Bym powiedziała najlepszy 😆 uciekam od razu na L4, wrócę po 2 latach na rynek pracy to już będzie po kryzysie gospodarczym.
 
Dzięki 😍 teraz jest 3 cykl starań 😁 narazie jestem mega podekscytowana, ale nie chce się nakręcać. Uwierze jak zobaczę wyniki bety 😁🙈
W ogóle nie czuję się na ciąże, ani w ogóle na nic - śluzu 0- kompletna susza, piersi nie bola, ani nie swędzą, brzuch kompletnie nie boli - nic nie kłuje, nic nie ciągnie. Także na razie nie będę się nastawiać na nic 😉

Przepraszam jezeli odpowiedzi już były, ale jest ich sporo i ciężko się dogrzebać :D w którym dc i ile dpo jesteś? Trzymam za Ciebie ogromne kciuki i czekam na bete! 😍😍😍
 
Dziewczyny. Serce mi stanęło.. Podcierajac się coś mnie zaklulo po prawej stronie. Dokładnie tam gdzie jajnik. One przy szczupłych osobach i dociskaniu są do wyczucia. Po prawej stronie, tam gdzie była owu. Mam jakby powiększony jajnik? Boże nie jestem pewna cyz to jajnik ale raczej tak. Po drugiej stronie coś podobnego wyczuwam, ale o wiele mniej grubsze? Zwariowalam. Ale wpisując coś w neta od razu rak , guz... Już nawet nic nie szukam. W pon chyba zadzwonię i umówię się do lekarza.. Zdenerowalam się co nie miara [emoji17]
 
Cześć dziewczyny :) mam do Was pytanie czy ten test można uznać za pozytywny ? Dziś 27 dzien cyklu- miesiączka co 28 bądź 29.. jestem po jednym poronieniu w 5 tc..
Jak najbardziej pozytywny według mnie , dodaje zdjęcie mojego z dniu robienia beta HCG.
 

Załączniki

  • IMG_20200223_155458.jpg
    IMG_20200223_155458.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 107
Cześć dziewczęta, przez ostatnie kilka dni czytałam po cichutku, nic się ciekawego nie działo. Dziś 13 dc i test owulacyjny biały jak śnieg. Zaczynam myśleć, że te testy są wadliwe. Chyba pójdę do apteki kupić inne :/ W tym miesiącu, w którym mi wyszły kreska ciemniała stopniowo, ale to były inne testy. Sprawdzę porównując z innym, teoretycznie owu może być jeszcze nie dziś. Ale śluz już jest. A na testach trzeci miesiąc nic nie wychodzi. To ostatnie 10 z allegro. Więcej ich chyba nie kupię. Dam znać, jak kupię i zrobię z innej firmy, czy też nic. Pewnie pasowałoby iść do gina, ale dopóki taki utrudniony dostęp to unikam tego.
 
reklama
Do góry