reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć :)
Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum i postanowiłam do Was dołączyć i napisać :) Super że tak się wspieracie i można tu znaleźć tyle życzliwości :) Od pol roku staramy się o dziecko. Na razie bez efektów ;) Mam 31 lat. Myślałam że pójdzie szybko.. Może ten miesiąc okaże się szczęśliwy :) Moje cykle mają od 31-34 dni. Od wtorku mam zamiar robić testy owulacyjne z Clearblue.

Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie :)
Witamy, widzę, że mas podobnie długie cykle do moich - przechlapane 😜
 
reklama
Od wczoraj mnie nie było i widzę, że wiele mnie ominęło - jakieś „nieestetyczne zdjęcie”? Nie widziałam - chyba na szczęście (tak wnioskuję po Waszych komentarzach) [emoji2957]
Ja byłam wczoraj ale chyba musiał ominąć a później zostało usunięte. Nawet nie wiem co to za zdjęcie było ale z komentarzy widać że coś nie "estetycznego" [emoji1787][emoji1787]
 
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa !! Dziś dzień spodziewanej miesiączki i chyba się udało... poleciałam jeszcze po drugi test bo ten był od 25 i w drugim tez wyszła kreseczka ale jeszcze bledsza. I tak przywitałam mojego męża który wrócił z wędkowania, nie chce zapeszać ale zawsze marzyłam żeby dać mu buciki albo skarpeteczki 🙈 Dziewczynom który wyszły II gratuluje i trzymam kciuki a do pozostałych Wam tez się uda naprawdę ! 💕 i powiedzcie mi co mam teraz robić ?? W poniedziałek pójdę na bete a kiedy najlepiej na pierwszą wizytę ?
 

Załączniki

  • DA5CFEB2-6912-418E-8F55-CBD31AF34694.jpeg
    DA5CFEB2-6912-418E-8F55-CBD31AF34694.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 123
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa !! Dziś dzień spodziewanej miesiączki i chyba się udało... poleciałam jeszcze po drugi test bo ten był od 25 i w drugim tez wyszła kreseczka ale jeszcze bledsza. I tak przywitałam mojego męża który wrócił z wędkowania, nie chce zapeszać ale zawsze marzyłam żeby dać mu buciki albo skarpeteczki [emoji85] Dziewczynom który wyszły II gratuluje i trzymam kciuki a do pozostałych Wam tez się uda naprawdę ! [emoji177] i powiedzcie mi co mam teraz robić ?? W poniedziałek pójdę na bete a kiedy najlepiej na pierwszą wizytę ?

Gratulacje! Ale plodnie dzis ! [emoji3590]



Mnie tez ominelo niestetyczne zdjecie [emoji851][emoji2358]
 
Bardzo Wam wszystkim dziewczyny dziękuję! ❤ No nie oszukujmy się to cień cienia cieni jest, ale cieszę się, że i Wy to widzicie bo wydawało mi się, że sobie wkręcam/mam omamy 😁
A który to Twój cykl starań kochana? Jak się czujesz? Bardzo się cieszę i gratuluję, niech wszystko przechodzi bez komplikacji 🤩
 
reklama
No właśnie jak to z Tą częstotliwością jest ?
Czy lepiej co drugi dzień czy mozna codziennie podczas dni płodnych?
Wiadomo chodzi tu u jakość plemników.
Już sama nie wiem. 😁
Chyba nie ma reguły. My podczas starań w pierwszych dwóch miesiącach próbowaliśmy codziennie podczas dni płodnych i nic z tego nie wyszło. W 3 i 4 szczęśliwym miesiącu kochaliśmy się co drugi dzień. Ale chyba najwięcej pomogło to że ja sobie odpuściłam, przestałam liczyć, analizować, nawet przestałam z mężem rozmawiać o ciąży, dziecku itp, przez co chyba też mniej o tym myślałam. Więc chyba każdy musi znaleźć swój sposób 😉 niestety długo się ciążą nie nacieszyłam - 8 tyg puste jajo. Teraz mam nadzieję że maj będzie naszym nowym etapem i pierwszym cykle starań 🥰
 
Do góry