reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No właśnie jak to z Tą częstotliwością jest ?
Czy lepiej co drugi dzień czy mozna codziennie podczas dni płodnych?
Wiadomo chodzi tu u jakość plemników.
Już sama nie wiem. 😁
Teoretycznie naczytałam się, że co drugi dzień od początku dni płodnych, czyli najlepiej od 1 dnia śluzu bardziej płodnego (u mnie po @ sucho a potem zaczyna się woda, to wtedy zawsze brałam jako początek okresu płodności).

A z praktyki - my 13 miesięcy robiliśmy zgodnie z zaleceniami co 2 dzień, a w styczniu jak zaczęły się dni płodne uznaliśmy, że będziemy próbować codziennie i się udało 😂

To był 14 cykl. Więc chyba nie ma reguły. Zresztą jak np. u mnie zaczęły się dni płodne 24.01 a owu miałam 28.01, to nawet jakby 25-27.01 plemniki były niedojrzałe, to spokojnie mogły zaczekać sobie w środku i dojrzeć do owulacji 🤷🏼‍♀️ Więc de facto nie wiadomo czy do zapłodnienia doszło z tych wcześniejszych seksów czy z wieczornego seksu 28.01. Śluz najbardziej płodny pojawił mi się tego dnia już tak około południa, więc możliwe, że tam już panowie plemnikowie sobie czekali :D
 
Cześć dziewczyny :) mam do Was pytanie czy ten test można uznać za pozytywny ? Dziś 27 dzien cyklu- miesiączka co 28 bądź 29.. jestem po jednym poronieniu w 5 tc..
 

Załączniki

  • 3E3801A6-DA46-4BB4-A8B5-25E480A5116A.jpeg
    3E3801A6-DA46-4BB4-A8B5-25E480A5116A.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 131
Cześć dziewczyny :) mam do Was pytanie czy ten test można uznać za pozytywny ? Dziś 27 dzien cyklu- miesiączka co 28 bądź 29.. jestem po jednym poronieniu w 5 tc..
Kochana powtórz jutro lub za 2 dni :) Kreska jest, ale na zdjęciu nie wygląda na różową. Podobno ma mieć odcień różu a nie szarości 🤷🏼‍♀️ Jeśli na żywo jest różowa, to nawet cień czy jasna kreska jest testem pozytywnym :)
 
Cześć dziewczyny :) mam do Was pytanie czy ten test można uznać za pozytywny ? Dziś 27 dzien cyklu- miesiączka co 28 bądź 29.. jestem po jednym poronieniu w 5 tc..

Ja również widzę delikatną kreseczkę! Koniecznie powtórz w poniedziałek z porannego moczu - powinna się już ladnie pogrubic 😊
 

Kochana w takim razie jest jeszcze czas na zrobienie testu 🤞 jesteśmy na podobnym etapie - u mnie dziś 10dpo, ale boję się jeszcze robić testu, żeby właśnie się tą bielą nie zrazic i nie podłamać 🙁 @ powinna nadejść ok. środy, więc staram się grzecznie do tego dnia czekać, ale testy namiętnie wołają mnie z szafki przy każdej wizycie w toalecie 🤭🥴
 
Kochana powtórz jutro lub za 2 dni :) Kreska jest, ale na zdjęciu nie wygląda na różową. Podobno ma mieć odcień różu a nie szarości 🤷🏼‍♀️ Jeśli na żywo jest różowa, to nawet cień czy jasna kreska jest testem pozytywnym :)

Tu zdjęcie zrobione w lepszym świetle :)
 

Załączniki

  • F5EE8E0F-0A08-48B0-9AB1-8ED1D9666D36.jpeg
    F5EE8E0F-0A08-48B0-9AB1-8ED1D9666D36.jpeg
    1 013,1 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Do góry