reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Załączniki

  • 45600651-0A33-464D-9668-F6494BBD5146.jpeg
    45600651-0A33-464D-9668-F6494BBD5146.jpeg
    809 KB · Wyświetleń: 122
Mam jeszcxe pytanie do dziewczyn którym się już udalo :) czy bole przypominające miesiączkowe są normalne na początku ? Jestem już po telefonie do ginekologa i kazał przyjmować luteina, która została po wcześniejszej ciąży a w poniedziałek przyjść po duphaston.
 
Też mam często plamienia 2 dni przed @ a ostatnio również po @ progesteron w normie [emoji1745]
Ja też wierzę, sprawdza się [emoji3590] mam już sprawdzone do końca roku jaka będzie płeć dziecka [emoji16][emoji23]

Gratuluję [emoji6]

Podobno nie wolno sprawdzać po owu. Aż do okresu [emoji846] tak dziewczyny pisały [emoji6]


Jasne, jak już tam będziesz to szkoda nie zrobić przy okazji [emoji23]


Miałam tak caly czas. 2 dni przed okresem i 2 dni po okresie brązowy śluz. W sumie nie wiem co to znaczyło. A wcześniej tak nie miałaś? Ile się już starasz?
 
Hej dziewczyny 😊Jestem tutaj nowa, opowiem w skrócie swoją przykrą historię. Otóż w czerwcu 2019 poroniłam córeczkę w 18 tygodniu 😭Okazało się że mam niewydolność Szyjki macicy i to doprowadziło do poronienia. Ból psychiczny niewyobrażalny. W grudniu lekarz dał nam zielone światło i od grudnia zaczęliśmy z mężem nasze starania. Ogólnie wszystkie wyniki są dobre, cykle mam regularne 28-29 dni. Łykam witaminy i staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Miesiączkę miałam 8 kwietnia. Współżyliśmy 12,14,15,16 i 18 dzień cyklu. Według testu owulacyjnego, owulację miałam 16 dnia cyklu. Kilka dni po owulacji bolą mnie piersi, oba jajniki i wogóle jestem nie do życia 😵 zawsze tak mam ale na jakieś 3-4 dni przed Okresem, teraz jest to znacznie szybciej. Okres mam dostać 6-7 maj więc czekam.
Strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Ja straciłam synka w 8 miesiącu, więc domyślam się co musisz czuć. Trzymam za Was kciuki 😀
 
Normalne, mnie skręcało na początku
Mam jeszcxe pytanie do dziewczyn którym się już udalo :) czy bole przypominające miesiączkowe są normalne na początku ? Jestem już po telefonie do ginekologa i kazał przyjmować luteina, która została po wcześniejszej ciąży a w poniedziałek przyjść po duphaston.
 
reklama
Od wczoraj mnie nie było i widzę, że wiele mnie ominęło - jakieś „nieestetyczne zdjęcie”? Nie widziałam - chyba na szczęście (tak wnioskuję po Waszych komentarzach) 🤪
 
Do góry