reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny 😊Jestem tutaj nowa, opowiem w skrócie swoją przykrą historię. Otóż w czerwcu 2019 poroniłam córeczkę w 18 tygodniu 😭Okazało się że mam niewydolność Szyjki macicy i to doprowadziło do poronienia. Ból psychiczny niewyobrażalny. W grudniu lekarz dał nam zielone światło i od grudnia zaczęliśmy z mężem nasze starania. Ogólnie wszystkie wyniki są dobre, cykle mam regularne 28-29 dni. Łykam witaminy i staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Miesiączkę miałam 8 kwietnia. Współżyliśmy 12,14,15,16 i 18 dzień cyklu. Według testu owulacyjnego, owulację miałam 16 dnia cyklu. Kilka dni po owulacji bolą mnie piersi, oba jajniki i wogóle jestem nie do życia 😵 zawsze tak mam ale na jakieś 3-4 dni przed Okresem, teraz jest to znacznie szybciej. Okres mam dostać 6-7 maj więc czekam.
 
Hej dziewczyny 😊Jestem tutaj nowa, opowiem w skrócie swoją przykrą historię. Otóż w czerwcu 2019 poroniłam córeczkę w 18 tygodniu 😭Okazało się że mam niewydolność Szyjki macicy i to doprowadziło do poronienia. Ból psychiczny niewyobrażalny. W grudniu lekarz dał nam zielone światło i od grudnia zaczęliśmy z mężem nasze starania. Ogólnie wszystkie wyniki są dobre, cykle mam regularne 28-29 dni. Łykam witaminy i staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Miesiączkę miałam 8 kwietnia. Współżyliśmy 12,14,15,16 i 18 dzień cyklu. Według testu owulacyjnego, owulację miałam 16 dnia cyklu. Kilka dni po owulacji bolą mnie piersi, oba jajniki i wogóle jestem nie do życia 😵 zawsze tak mam ale na jakieś 3-4 dni przed Okresem, teraz jest to znacznie szybciej. Okres mam dostać 6-7 maj więc czekam.
Współczuję straty 😔
Trzymam kciuki żeby się udało 🤞
 
Zaczynam sie martwić, jutro powinna być @ a dzis pobolewaja mnie jajniki na zmiane a humorki mam ze az sama siebie mam dosc i jestem mega senna ze jak nigdy miałam drzeme w ciągu dnia... Chyba nadchodzi @
 
Kurcze tak mnie dzis okropnie kłuje jeden sutek 😂 nic nie moge z tym zrobic bo jest tez bolesny przy tym ale to kłucie jest takie ze mnie az wygina wtedy...niesamowicie dziwne uczucie...nie spodziewalam sie takich rewolucji. Kazdy dzien ciazy zaskakuje mnie coraz bardziej 😄
 
reklama
Do góry