reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie temperatura od owu 37,3-37,4
Nadal czekam na wyniki bety z poniedziałku. Miały być dziś rano, ale nie wiem, do której liczą to rano. Spać nie mogłam w nocy z tego wszystkiego
 
reklama
Chciałabym, żeby było[emoji4] przez 8 lat wiele razy już się zawiodłam i staram się podchodzić już teraz do tego na spokojnie, ale nie jest to łatwe. Myślę, że rozumiesz[emoji6]
Nikt cię lepiej nie zrozumie jak kobiety przechodzące to samo lub podobne sytuację[emoji4] a badalas się i mąż? Wszystko jest u was w porządku?
 
U mnie też bateria była i termometr działał ale jeśli jest termometr długo używany to bateria słaba i pomiary swiruja.

U mnie rzadko było że miałam temperaturę powyżej 37 [emoji1787]

Trzymam kciuki żeby @ nie była a w sobotę neta wyszła pozytywna i pięknie rosła[emoji110][emoji110]
Dziekuje! :) Byloby pieknie... lekarka nazwalaby to wrecz cudem ale kto mowi ze sie nie zdarzaja 😂
 
reklama
Nikt cię lepiej nie zrozumie jak kobiety przechodzące to samo lub podobne sytuację[emoji4] a badalas się i mąż? Wszystko jest u was w porządku?
Wszystkie wyniki u nas są w normie. Jestem po laparoskopii, gdzie usuwali mi torbiel i zrosty. W tym roku zmieniłam lekarza, na specjalistę od niepłodności i on pierwsze co uczepil się drożności, że tu moze byc problem. Ale w tym roku po raz pierwszy zobaczyłam II więc mam nadzieję, że to jednak nie drożność. Jestem już zapisana na kolejną laparoskopie i jestem też na liscie rezerwowej do in vitro, ale przez epidemie wszystko pewnie się opóźni
I tak, jak piszesz, na tym forum wszystkie nawzajem się rozumiemy i wspieramy i to jest wspaniałe😊
 
Do góry