reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Uh ja dziś 3 dpo. 10 dni do @. Zwariuje, naprawdę [emoji43]
Od rana zaparcia, a wcinam morele suszone ponoć też pomaga na zagnieżdżenie i nie powinno być zaparć (ja tu mówię o zagnieżdżeniu a nie wiadomo czy jakies zapłodnienie było) Ale jakoś jestem w tym cyklu nastawiona na to, że się udało jakoś inaczej się czuję. Nie potrafię tego wytłumaczyć.. Boję się, że przez to rozczarowanie będzie bardziej bolało [emoji17]
 
reklama
Dziewczyny wy czekacie na testowanie a ja jak nigdy na krwawienie i się doczekać nie umiem. Tydzień temu beta już była poniżej 5 a tu nawet plamien nie ma
 
@margaretka89 chyba idziemy rocznikowo tak samo jeśli końcówka Twojego nicku określa rok 😉
A może to przekonanie, że nie uda się źle wpływa na Twój organizm? Tyle się mówi, że 'głowa' ma ogromne znaczenie. Albo może odwrotnie - zaskoczysz się, jak w końcu się uda i powiesz sobie, że to pewnie przez 'odpuszczenie' 🙂
Nie wiem, jak wpływa, ale wcześniej byłam bardzo pozytywnie nastawiona i co cykl "byłam w ciąży" 😄 tak, to mój wiek :) mam 30 lat :)
 
Uh ja dziś 3 dpo. 10 dni do @. Zwariuje, naprawdę [emoji43]
Od rana zaparcia, a wcinam morele suszone ponoć też pomaga na zagnieżdżenie i nie powinno być zaparć (ja tu mówię o zagnieżdżeniu a nie wiadomo czy jakies zapłodnienie było) Ale jakoś jestem w tym cyklu nastawiona na to, że się udało jakoś inaczej się czuję. Nie potrafię tego wytłumaczyć.. Boję się, że przez to rozczarowanie będzie bardziej bolało [emoji17]
A ja gdzieś chyba widziałam jakiś filmik, że liść maliny pomaga w zagnieżdżeniu. Jako, że nie wiem,czy ananasa dorwę, bo zakupy robimy teraz jak najszybciej, a najlepiej z dostawą i to różnie bywa, to myślę, że po owu spróbuję tej maliny może :) trzymam kciuki, żebyś się nie rozczarowała :)
 
@margaretka89 Ja powoli też dochodzę do tego stanu 🙄 ostatnio się nakręciłam znowu, bo myślałam, że może przez hormony się nie udawało... co prawda lekarz mi powiedział, że na razie są to niewielkie odchylenia i przy nich kobiety zachodzą w ciążę, żebym się nie martwiła... Ale nakręciłam się bo choć głupio to zabrzmi nabrałam takiego poczucie, że wyrównają mi się i wtedy może się uda...
Najgorsze dla mnie jest to, że badania, wszystko inne jest pięknie, książkowo... A lata mijają i nic ;(
Także jak usłyszałam, że paczatkihashimoto to pomyślałam...ech może miałam wcześniej wahania, których nie wykryto i teraz dzięki leczeniu wszystko będzie dobrze 🙊
Tak wiem, znam to :) też mam głębokie przekonanie, że jakbym dostała lek to bym od razu zaszła :D nie wiem tylko jeszcze na co lek,bo jestem niezdiagnozowana 😂
 
Hej, dziewczyny wyszłam dziś od endokrynologa i jestem załamana bo do mojego dobytku: letrox,dostinex dołącza metformina [emoji17] kurcze no już czasami brak sił,a mam 26 lat, zero otyłości, dbam o siebie o aktywnosc fizyczną i cały czas coś nowego się mnie czepia [emoji17] no ale czekam na dni płodne jeszcze kilka dni i działamy znów [emoji3590]
 
Ja w tym roku 32 my się staramy o 4 bobaska już rok(mamy 3 synów i marzenie o córce) ten cykl dla mnie tragedia jeszcze nigdy nie miałam takiego poczucia ze się udało zawsze na luzie podchodziłam a teraz leżę i ryczę jak głupia 😢
Dziewczyny staracie się o 1 dziecko? Jestem z Waszego rocznika.... Z tym że ja już osiągnęłam pułap 31. Kilka dni temu...
 
reklama
Do góry