reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ale chyba żeby test wyszedł pozytywny bo było wydzielanie hcg to zarodek już musi być zagniezdzony. A co za tym idzie musi być po implantacji
Nie wiem, ale zobaczcie może ten filmik o którym pisałam. Wystarczy do 5 minuty. Dziewczyna mówi o tym właśnie. Plamienie miała po pozytywnej becie i teście. I mówi, że była bardzo zdziwiona, bo myślała tak jak Wy piszecie.

Nie daję sobie monopolu na rację. Ale mam trzy sygnały, że w okolicach małpy jest to możliwe. Może to jest po prostu proces. I te jakieś mikrouszkodzenia, wywołujące plamienie możliwe są przez kilka dni.
 
reklama
A ja jestem 5 dni przed terminem @ i powiem Wam, że nie czuje nic, totalnie nic 🤷‍♀️ ani nie bolą piersi, ani specjalnie mnie nic nie kłuje, jedyne co, to takie uczucie w żołądku wzdęcia, ale bywało już, że tak miałam... Myślę, że będę witać się w 4 cyklu 2go maja 🙄
Jeśli tak, to zaczynam wprowadzać Wasze rady: ananas🍍, wiecej wody💧, orzechy, migdały w trakcie płodnych i winko🍷 po owu 😉
 
A ja jestem 5 dni przed terminem @ i powiem Wam, że nie czuje nic, totalnie nic 🤷‍♀️ ani nie bolą piersi, ani specjalnie mnie nic nie kłuje, jedyne co, to takie uczucie w żołądku wzdęcia, ale bywało już, że tak miałam... Myślę, że będę witać się w 4 cyklu 2go maja 🙄
Jeśli tak, to zaczynam wprowadzać Wasze rady: 🍍, wiecej💧, orzechy, migdały w trakcie płodnych i 🍷 po owu 😉
To tak jak ja. Tylko ja objawy niestety mam ;( o to dużo większe niż zwykle;((

Dziewczyny A macie jakieś triki polepszenie śluzu?? Jakieś produkty prócz wiesiołka??
 
Ja kiedyś czytałam, ze tego typu plemienia mogą nawet powtarzać się w terminie @ nawet przez 3 miesiące ciąży... 😱
Ale nie pamiętam czemu dokładnie 🙊😂😂😂
A może ktoś pamięta czemu? ;) Z resztą tak myślę, że przecież implantacja jest zawsze przed @ raczej, a plamieniami implantacyjne mi się nazywa to co mają dziewczyny w okolicach @.. to chyba jednak już po implantacji :D poza tym, żeby coś wypłynęło to implantacja musi być, bo co by zrobiło te mikrouszkodzenia? 🙈🙈🙈
Ja nie testowałam nawet owulacji, bo dopiero 8 dc i nie wierzę, że kiedykolwiek będę testować, bo nie wierzę , że kiedykolwiek będę w ciąży (a ja nigdy nie testuje przed terminem @🙈), serio to się dla mnie zrobiło tak abstrakcyjne i nierealne. Wydaje mi się, że ciąża istnieje tylko u innych ludzi 🙈🙈🙈 możecie się że mnie śmiać ;)
 
@margaretka89 chyba idziemy rocznikowo tak samo jeśli końcówka Twojego nicku określa rok 😉
A może to przekonanie, że nie uda się źle wpływa na Twój organizm? Tyle się mówi, że 'głowa' ma ogromne znaczenie. Albo może odwrotnie - zaskoczysz się, jak w końcu się uda i powiesz sobie, że to pewnie przez 'odpuszczenie' 🙂
 
@margaretka89 Ja powoli też dochodzę do tego stanu 🙄 ostatnio się nakręciłam znowu, bo myślałam, że może przez hormony się nie udawało... co prawda lekarz mi powiedział, że na razie są to niewielkie odchylenia i przy nich kobiety zachodzą w ciążę, żebym się nie martwiła... Ale nakręciłam się bo choć głupio to zabrzmi nabrałam takiego poczucie, że wyrównają mi się i wtedy może się uda...
Najgorsze dla mnie jest to, że badania, wszystko inne jest pięknie, książkowo... A lata mijają i nic ;(
Także jak usłyszałam, że paczatkihashimoto to pomyślałam...ech może miałam wcześniej wahania, których nie wykryto i teraz dzięki leczeniu wszystko będzie dobrze 🙊
 
reklama
Do góry