reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ananas powinien być świeży. Dojrzały ma w sobie breomeline, która pomaga w zagnieżdżeniu zarodka. Tylko nie powinno się przesadzać i po domniemanej imolantacji już uważać bo może działać mocno na krew i można za wcześnie poronic. Ale od owu przez około tydzień wcinac [emoji531].
A czemu nie może być z puszki? Ja mam dwa zapuszkowane, myślałam, że wystarczą ;)
 
reklama
Wstawiam moje testy owulacyjne jakby kogoś interesowało. Wg testów owu 14 dc.
Co do acardu ja biorę 150 -mam stwierdzony zespół antyfosfolipidowy i lekarz powiedział żeby brać tą dawkę.
IMG_20200424_202912.jpeg
 
Ja tez równo 5 dni czekania na @ a raczej oby niedoczekania 😁 hmm mnie często kłują jajniki ale tak delikatnie. A ćwiczysz intensywnie ? Może na wszelki wypadek ogranicz ćwiczenia, a może zaczyna Ci się zapalenia pęcherza ? Ciężko zgadywać co to może być a może to już na to na co czekamy ✊🏻
A ja się właśnie zawsze zastanawiam, czy po owulacji ćwiczyć? Niby wiem, że wolno, ale jakoś zawsze mam opory.
 
A propos ananasa [emoji531]
Dzisiejsza dawka [emoji23]
Jeszcze ciekawostka. Jeśli ananas ma dużo bromealiny to po zjedzeniu 'piecze' język tak po bokach. Ja wczoraj tak miałam dlatego też szukałam w internecie czy czasem nie mam na niego uczulenia [emoji44]
Chciałam dołączyć zdjęcie niestety nie chce się wczytać [emoji848]
 
Powiem Ci ze ja tez już odchodzę od zmysłów i wariuje, te 2 tygodnie są jak wieczność 🙄 a ile się staracie ?

Mój chciał iść na rower ale mamy takie górskie i stwierdziłam, ze poczekam bo podobno jazda na rowerze nie jest zalecana...

A ja się właśnie zawsze zastanawiam, czy po owulacji ćwiczyć? Niby wiem, że wolno, ale jakoś zawsze mam opory.
 
Dziewczyny tak mi tu mówicie o tym genie cały czas, a mi trzech lekarzy plus jeden profesor powiedzieli że to normalne. W ogóle się nie przejęli tym kwasem.
No wiesz... ja nie jestem lekarzem 😉 tyle tylko wyczytałam. Jeśli lekarze się tym nie przejęli to jest ok 😉
Sama sobie odpowiem,bo w właśnie w netach wyczytałam, że puszkowane nie ma bromelainy🙈
Tak, bo ananas w puszcze ma wycięty ten środek. A to właśnie on jest najważniejszy 🙂
 
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu zaglądam tu, zaciekawił mnie ten ananas i suszone morele... Czy po owulacji mogę jeść to i to czy tylko np. ananasa? Żeby nie przedobrzyć 🤭ciekawe czy faktycznie to pomoże. Saram się o dzidziusia i teraz zacznę drugi cykl :) Trzymam za nas wszystkie kciuki 🤗
 
reklama
Możesz jeść obie rzeczy, też wytrawne czerwone wino działa, ale to wszystko jest na endometrium. Jeśli nie masz problemu z cienkim endometrium to nie musisz też nic z tego jeść :)
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu zaglądam tu, zaciekawił mnie ten ananas i suszone morele... Czy po owulacji mogę jeść to i to czy tylko np. ananasa? Żeby nie przedobrzyć [emoji2960]ciekawe czy faktycznie to pomoże. Saram się o dzidziusia i teraz zacznę drugi cykl :) Trzymam za nas wszystkie kciuki [emoji847]
 
Do góry