reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Możesz jeść obie rzeczy, też wytrawne czerwone wino działa, ale to wszystko jest na endometrium. Jeśli nie masz problemu z cienkim endometrium to nie musisz też nic z tego jeść :)
Wspomagacz zawsze warto jeść 😉 oby maj był tym szczęśliwym. Zależy mi na czasie przez sytuację z wirusem, póki mam pracę i dobra umowę...
 
Przeglądałam przed chwilą inne fora szukając jakiegoś info o becie hcg, kiedy ktoś robił, kiedy najwcześniej można zrobić itp.
Kilka dziewczyn miało wyniki ponad 100 nawet 4-5 dni przed @ i strasznie mnie kusi żeby się wybrać... Może to nierozsądne, bo przecież jeśli jest ciąża, to może nie utrzymać się jeszcze tak wcześnie i zastanawiam się czy się nie rozczaruje 🤔
 
Hej dziewczyny...
U mnie cyrk na kółkach [emoji24][emoji24][emoji24]
Dziś w pracy zobaczyłam na papierze różowy śluz, zwolniłam się i poleciałam od razu do ginekologa. Na recepcji pani mnie wyśmiała i powiedziała że właśnie dostaje okres. [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
No ale zapisala mnie do lekarza. Ona powiedziała, że to bardzo wcześnie i raczej nie stwierdzi nic, dziś 25 dc [emoji2368]
No ale zrobiła mi usg, macica ma powiększone endometrium, ale to może być na ciążę albo na okres. Pecherzyka ciążowego nie było. Jest minimalne plamienie.
Z lewego jajnika była owu, ale jej to wygląda na świeża owulacje, na pewno później niż 13 dc. [emoji2368]
A na pozytywny test powiedziała że pewnie się pomylił!!! I w jej karierze pełno było kobiet, które miały testy pozytywne, a nie były w ciąży i na odwrót. I że 99% skuteczności to ściema życia..
Pobrała jednak krew na badanie bety, sama zawiozlam do labo i za 2 godziny ma być wynik...
*****, przysięgam, nigdy więcej nie zrobię testu przed terminem @. To był pierwszy i ostatni raz... Tyle co się stresu najadlam..
 
Hej dziewczyny...
U mnie cyrk na kółkach [emoji24][emoji24][emoji24]
Dziś w pracy zobaczyłam na papierze różowy śluz, zwolniłam się i poleciałam od razu do ginekologa. Na recepcji pani mnie wyśmiała i powiedziała że właśnie dostaje okres. [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
No ale zapisala mnie do lekarza. Ona powiedziała, że to bardzo wcześnie i raczej nie stwierdzi nic, dziś 25 dc [emoji2368]
No ale zrobiła mi usg, macica ma powiększone endometrium, ale to może być na ciążę albo na okres. Pecherzyka ciążowego nie było. Jest minimalne plamienie.
Z lewego jajnika była owu, ale jej to wygląda na świeża owulacje, na pewno później niż 13 dc. [emoji2368]
A na pozytywny test powiedziała że pewnie się pomylił!!! I w jej karierze pełno było kobiet, które miały testy pozytywne, a nie były w ciąży i na odwrót. I że 99% skuteczności to ściema życia..
Pobrała jednak krew na badanie bety, sama zawiozlam do labo i za 2 godziny ma być wynik...
*****, przysięgam, nigdy więcej nie zrobię testu przed terminem @. To był pierwszy i ostatni raz... Tyle co się stresu najadlam..
Ale przecież Ty miałaś kreskę widoczna gołym okiem więc nie wydaje mi się żeby test się pomylil[emoji848] beta wszystko rozjaśni i trzymam [emoji110] żeby beta była pozytywna i okazało się że to plamienie nie oznacza nic groźnego.

A że zapytam bralas może jakieś leki zastrzyki co by test mógł wykryć jako hormon ciążowy?
 
Ale przecież Ty miałaś kreskę widoczna gołym okiem więc nie wydaje mi się żeby test się pomylil[emoji848] beta wszystko rozjaśni i trzymam [emoji110] żeby beta była pozytywna i okazało się że to plamienie nie oznacza nic groźnego.

A że zapytam bralas może jakieś leki zastrzyki co by test mógł wykryć jako hormon ciążowy?
Nie, nie brałam żadnych leków.
 
Nie, nie brałam żadnych leków.
Już wcześniej mnie zastanawiało jak dziewczyny wstawiały na forum zdjęcia z kreskami a okazywało się że ciąży nie ma. Jak to jest możliwe przecież testy wykrywają tylko hormon beta hcg albo tak jak wspomniał wyżej przy lekach lub zastrzykach które wytwarzają ten hormon lub bardzo podobny. Nawet mój gin mi powiedział że jeśli test wychodzi pozytywny i testowa kreska ma kolor no różowaty lub błękitny to jest hormon ciążowy. Inaczej test pokaże negatyw. Chyba nigdy tego nie zrozumiem.
 
reklama
Do góry