reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Leć na bete bo kreska widoczna gołym okiem
 
reklama
Widać, widać, trzymam kciuki za betę [emoji6]

Tak, najlepiej robić o jednej godzinie.
Ja robię czasem z pierwszego moczu. Przeczytałam na instrukcji testów owulacyjnych clearblue, że jest to nawet zalecane. A poza tym nie mam innej możliwości za bardzo. Wychodzę do pracy 6.45, wstaje o 6 i od razu idę na siku. W pracy jakoś tego nie widzę [emoji846] Więc żeby zrobić rano test nie z porannego moczu musiałabym wstać o 4 i siedzieć dwie h, żeby uzbierać siki [emoji23] Pozatym w dzień wolny robiłam eksperymenty - test z porannego, potem po 2 h i w sumie stężenie hormonu wychodziło bardzo podobnie.

Witaj [emoji6] trzymam kciuki za Ciebie również [emoji6]

A suszone morele możesz? Bo one też działają jak ananas.
Dziękuję za informacje. Ja teraz chce wypróbować testy owu paskowe ale jeśli te nie będą działać to wrócę do tych clearblue różowych albo wypróbuje fioletowych ci pokazują też dni płodne migająca buźka.

Co do suszonych moreli nie mam pojęcia ale jeśli mają takie samo zastosowanie co ananas to wątpię że przy acardzie można jeść takie owoce.
 
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Koniecznie! Widać linie bez dwóch zdań 🤗
 
Hej dziewczyny to znowu ja... Jeszcze 5 dni czekania na @ mam nadzieję ze nie przyjdzie.
Piszę bo mam takie pytamoe, podczas gdy ćwiczę boli mnie podbrzusze okolice pęcherza nie wiem czy ma jakieś to znaczenie czy po prostu wariuje
Bol zaczal się ok 19/20 dc jestem aktualnie w 25 dc
 
Ja i @HappyBabyMama. Mamy miesiączkę na 8-9 maj [emoji4] oby do nas Franca nie doszła
My raczej co dwa dni przytulanki mamy no i w dniu owulacji. Czytałam i mój ginekolog nawet mówił, że lepiej co dwa dni. Ale nie powiem bo jak ochota najdzie to korzysta się i częściej[emoji16] zobaczymy jak teraz będzie bo @ ma być 7.05. Tyle czasu jeszcze do testowania. Ktoś ze mną w podobnym terminie?
 
Ja mam tak samo. Dzień wcześniej mocna krecha, ale w dniu owulacji rano tłusta bardziej od kontrolnej, a wieczorem ból owulacyjny ok 2-3 h. Zauważyłam, że ból owulacyjny pojawia się tak co 3-4 cykl. Inne cykle zero tego bólu i gdyby nie testy czy śluz to ciężko by było.
Te testy nie wyznaczają dni plodnych tylko owulacje. Ja miałam tak że białe były i nagle bach pozytyw. Mało tego, ja mam owulacje w dniu pozytywnego testu a nie tak jak mówią do 36 godzin :)
 
Ja tez równo 5 dni czekania na @ a raczej oby niedoczekania 😁 hmm mnie często kłują jajniki ale tak delikatnie. A ćwiczysz intensywnie ? Może na wszelki wypadek ogranicz ćwiczenia, a może zaczyna Ci się zapalenia pęcherza ? Ciężko zgadywać co to może być a może to już na to na co czekamy ✊🏻

Hej dziewczyny to znowu ja... Jeszcze 5 dni czekania na @ mam nadzieję ze nie przyjdzie.
Piszę bo mam takie pytamoe, podczas gdy ćwiczę boli mnie podbrzusze okolice pęcherza nie wiem czy ma jakieś to znaczenie czy po prostu wariuje
Bol zaczal się ok 19/20 dc jestem aktualnie w 25 dc
 
reklama
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała zeby to byl wlasnie ten czas
Ja tez równo 5 dni czekania na @ a raczej oby niedoczekania 😁 hmm mnie często kłują jajniki ale tak delikatnie. A ćwiczysz intensywnie ? Może na wszelki wypadek ogranicz ćwiczenia, a może zaczyna Ci się zapalenia pęcherza ? Ciężko zgadywać co to może być a może to już na to na co czekamy ✊🏻
 
Do góry