reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Te testy nie wyznaczają dni plodnych tylko owulacje. Ja miałam tak że białe były i nagle bach pozytyw. Mało tego, ja mam owulacje w dniu pozytywnego testu a nie tak jak mówią do 36 godzin :)
Widzę że wy korzystacie z tych paskowych testów owulacyjnych. Ja do tej pory zawsze miałam te clearblue digital gdzie pojawia się buzia. W związku z tym chciałabym się zapytać jak w tych testach paskowych rozpoznać że już zaczęły się dni płodne? Kiedy jedna pojawia się jasna druga kreska?
 
reklama
Widzę że pracujesz na zmiany.. Ja również.. Nie boisz się że to ma wpływ na cykl? Ja ogólnie czuję się źle, odżywianie źle, częściej mam zgage a do tego często po nockach mi się okres przesuwa.. Masakra 😪
Ja mam noccke 1 lub 2 razy w tygodniu. Od 3 lat już i nie zauważyłam większych zmian ogólnie okres zawsze od tych 3 lat oscyluje między 30 A 37. Z dużą przewagą 32dc.
 
Kochany mąż 😍 to też jest pocieszenie, że tak się kochacie i jest to okazywane 😉 na pewno się uda zobaczysz 🙂

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie badania na trombofilie bo często jest przyczyną poronień nawykowych. I coś w DNA pogrzebała. Masz tak trudną sytuację, ale dobry lekarz na pewno dojdzie do tego co jest nie tak.
Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ostatnio oglądałam program jak para została rodzicami po in vitro urodził im się zdrowy dzidziuś. Mieli na koncie 10 lat starań i 7 poronień.
Trzymaj się i nigdy nie poddawaj 🤗

Tylko jesli ktoś nie ma mutacji to nadmiar jest wydalany z moczem. Hmm 🤔
Dziewczyny tak mi tu mówicie o tym genie cały czas, a mi trzech lekarzy plus jeden profesor powiedzieli że to normalne. W ogóle się nie przejęli tym kwasem.
 
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Widać, widać, trzymam kciuki za betę 😉
Dziewczyny wypadłam już ze 100% wiedzy o testach owu. Wy będziecie napewno wiedziały. Testy owu się robi o jednej godzinie? W sensie że jak będę robiła np o 11 a drugi o 19 to o tych godzinach robić caly czas? Wiem że nie robi się ich z pierwszego moczu no i nie przed 10 rana tylko najlepiej między 10.00 a 20.00
Jeśli coś napisałam źle proszę mnie poprawcie.
Tak, najlepiej robić o jednej godzinie.
Ja robię czasem z pierwszego moczu. Przeczytałam na instrukcji testów owulacyjnych clearblue, że jest to nawet zalecane. A poza tym nie mam innej możliwości za bardzo. Wychodzę do pracy 6.45, wstaje o 6 i od razu idę na siku. W pracy jakoś tego nie widzę 🙂 Więc żeby zrobić rano test nie z porannego moczu musiałabym wstać o 4 i siedzieć dwie h, żeby uzbierać siki 😂 Pozatym w dzień wolny robiłam eksperymenty - test z porannego, potem po 2 h i w sumie stężenie hormonu wychodziło bardzo podobnie.
Hej dziewczyny, podczytuje Was tu od jakiegoś czasu :) jakiś czas temu pisałam, że staramy się pół roku teraz 7 cykl działaliśmy. Obecnie 21dc przy 26 dniowych, będę testować tak jak niektóre koleżanki tutaj 2.05, bardzo dłużą mi się te 2 tygodnie oczywiście wszędzie doszukuje się objawów bardzo mnie piersi bolą ale zapewne na okres... bardzo ciężki mam ten miesiąc, jestem załamana ze znowu może się nie udać :( mąż cały czas mówi żebym się nie nakręcała żebym tak nie myślała ze zobaczymy jak to będzie ale same wiecie łatwo mu mówić... powiedział ze jak teraz się nie uda to pójdzie na badanie spermy ale nie do luxmedu gdzie mamy pakiet tylko prywatnie, taaak oni coś z tym mają 😁 Nie słyszałam z tym ananasem, jak coś będę próbować :) gratuluje wszystkim || kreseczek, jak Was czytam mam po cichu nadzieje ze może i u mnie będą ✊🏻
Witaj 😉 trzymam kciuki za Ciebie również 😉
Warto zaznaczyć że jak któraś z was zażywa acard to nie jeść wtedy ananasa no i odwrotnie. Czytałam o tym przed chwilą. Ja mam zamiar zażywać acard więc ananas u mnie odchodzi.
A suszone morele możesz? Bo one też działają jak ananas.
 
reklama
Do góry