reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ananas powinien być świeży. Dojrzały ma w sobie breomeline, która pomaga w zagnieżdżeniu zarodka. Tylko nie powinno się przesadzać i po domniemanej imolantacji już uważać bo może działać mocno na krew i można za wcześnie poronic. Ale od owu przez około tydzień wcinac [emoji531].
 
reklama
Cytuję:
"Po ananasy warto również sięgać również przy problemach z zajściem w ciążę. Udowodniono bowiem, że bromelina pomaga w implantacji zarodka. Nie należy jednak przesadzać z nadmierną ilością ananasa, gdyż ma on dość wysoki indeks glikemiczny – 59. To zaś może prowadzić do wywołania skurczów. Wystarczająca dawka dzienna tego owocu to 2-3 plastry."
 
Hej dziewczyny, podczytuje Was tu od jakiegoś czasu :) jakiś czas temu pisałam, że staramy się pół roku teraz 7 cykl działaliśmy. Obecnie 21dc przy 26 dniowych, będę testować tak jak niektóre koleżanki tutaj 2.05, bardzo dłużą mi się te 2 tygodnie oczywiście wszędzie doszukuje się objawów bardzo mnie piersi bolą ale zapewne na okres... bardzo ciężki mam ten miesiąc, jestem załamana ze znowu może się nie udać :( mąż cały czas mówi żebym się nie nakręcała żebym tak nie myślała ze zobaczymy jak to będzie ale same wiecie łatwo mu mówić... powiedział ze jak teraz się nie uda to pójdzie na badanie spermy ale nie do luxmedu gdzie mamy pakiet tylko prywatnie, taaak oni coś z tym mają 😁 Nie słyszałam z tym ananasem, jak coś będę próbować :) gratuluje wszystkim || kreseczek, jak Was czytam mam po cichu nadzieje ze może i u mnie będą ✊🏻
 
Cytuję:
"Po ananasy warto również sięgać również przy problemach z zajściem w ciążę. Udowodniono bowiem, że bromelina pomaga w implantacji zarodka. Nie należy jednak przesadzać z nadmierną ilością ananasa, gdyż ma on dość wysoki indeks glikemiczny – 59. To zaś może prowadzić do wywołania skurczów. Wystarczająca dawka dzienna tego owocu to 2-3 plastry."
Warto zaznaczyć że jak któraś z was zażywa acard to nie jeść wtedy ananasa no i odwrotnie. Czytałam o tym przed chwilą. Ja mam zamiar zażywać acard więc ananas u mnie odchodzi.
 
Już któryś raz czytam o acardzie, czy ja dobrze kojarzę, że to lek na serce? Czy jest jakiś inny acard [emoji28]
Tak to jest na serce ale zalecana w dawce 75mg przy staraniach bo wpływa dobrze na zagniezdzenie a w ciąży dawka 150mg do końca drugiego trymestru albo nawet i do 34tc. Jest zalecane też dla osób które mają problemy z krzepliwością krwi bo on rozrzedza krew.

Jeśli się ma obfite miesiączki to na czas miesiączki odstawiać a jeśli się ma skąpe tak jak ja to można brać caly cykl.

Równie dobrze pamiętać trzeba że jak się robi badania na krzepliwość krwi to trzeba minimum 7 dni przed badaniem odstawić bo zafałszuje wynik.
 
Tak to jest na serce ale zalecana w dawce 75mg przy staraniach bo wpływa dobrze na zagniezdzenie a w ciąży dawka 150mg do końca drugiego trymestru albo nawet i do 34tc. Jest zalecane też dla osób które mają problemy z krzepliwością krwi bo on rozrzedza krew.

Jeśli się ma obfite miesiączki to na czas miesiączki odstawiać a jeśli się ma skąpe tak jak ja to można brać caly cykl.

Równie dobrze pamiętać trzeba że jak się robi badania na krzepliwość krwi to trzeba minimum 7 dni przed badaniem odstawić bo zafałszuje wynik.
Ale rozumiem że muszą to być jakieś wskazania do stosowania tego preparatu. Chyba nie każdy może tak o sobie brać?😉
 
reklama
Ale rozumiem że muszą to być jakieś wskazania do stosowania tego preparatu. Chyba nie każdy może tak o sobie brać?[emoji6]
Powinny być badania zrobione właśnie na krzepliwość krwi ale ja póki co nie mam jak zrobić tych badań i jak dostanę po poronieniu krwawienia to zacznę go zażywać na własną rękę. W dawce 75mg profilaktycznie nie powinien zaszkodzić.
 
Do góry