reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?

Lec na bete!
 
reklama
Zobacz moje testy dwa ostatnie pozytywy
 

Załączniki

  • IMG_8944.jpg
    IMG_8944.jpg
    131,9 KB · Wyświetleń: 70
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Pędź na betę 🙂 trzymam 🤞🤞🤞
 
Tu cos widac ! [emoji2956][emoji2956]Ja bym chyba smignęla na betę. Bo z tego co kojarzę to te testy są o czułości 25, a masz może jeszcze jakiś w domku ?[
Cichutke gratulacje [emoji3059][emoji3059]
QUOTE="katherinnn, post: 19444125, member: 195923"]Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?[/QUOTE]
 
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Jedz!! Gratulacje!! 💓💓😘😍😍😍🤩🤩🤩
 
Kochany mąż [emoji7] to też jest pocieszenie, że tak się kochacie i jest to okazywane [emoji6] na pewno się uda zobaczysz [emoji846]

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie badania na trombofilie bo często jest przyczyną poronień nawykowych. I coś w DNA pogrzebała. Masz tak trudną sytuację, ale dobry lekarz na pewno dojdzie do tego co jest nie tak.
Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ostatnio oglądałam program jak para została rodzicami po in vitro urodził im się zdrowy dzidziuś. Mieli na koncie 10 lat starań i 7 poronień.
Trzymaj się i nigdy nie poddawaj [emoji847]

Tylko jesli ktoś nie ma mutacji to nadmiar jest wydalany z moczem. Hmm [emoji848]
Będę robić wszystkie badania ale dziękuję za podpowiedź.

Póki co walczymy bez badań z resztą i tak nie mam krwawień także póki co same przyjemności [emoji4][emoji4]
 
Hej Kochane, obserwowałam czytalam i gratuluję wszystkim którym się udalo:) nie miałam niestety czasu wdrozyc się na nowo w rozmowę bo mój mąż miał ciężki czas w pracy i w stu procentach starałam się skupić na tym co dzieje się w domu i przejac wszystkie obowiązki. Dzisiaj 9dc na cykle 30/32 dniowe wiem że to może troche wcześnie ale zrobiłam test owulacyjny- pojawił się cień ale na opakowaniu był obrazek w którym cień lub jeto brak daje wynik negatywny... Jak to w końcu jesr z tymi testami? Czy cień już coś znaczy czy to wszystko zależy od tego jaka firma czułość i sugerować się tylko tym co na opakowaniu? Sciakam Was mocno [emoji171]
Test owu jest pozytywny wtedy kiedy linia testowa jest tak samo mocniejsza niż kontrolna lub testowa jest mocniejszą od kontrolnej. A wszystkie jaśniejsze kreski od kontrolnej i jej brać interpretować jako wynik testu owu negatywny.
 
reklama
Dziewczyny wypadłam już ze 100% wiedzy o testach owu. Wy będziecie napewno wiedziały. Testy owu się robi o jednej godzinie? W sensie że jak będę robiła np o 11 a drugi o 19 to o tych godzinach robić caly czas? Wiem że nie robi się ich z pierwszego moczu no i nie przed 10 rana tylko najlepiej między 10.00 a 20.00
Jeśli coś napisałam źle proszę mnie poprawcie.
 
Do góry