reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja w tym cyklu też spróbuję z ananasem. Zakupie też testy owu aczkolwiek mimo że mi wychodziły i dzialalismy jak trzeba to i tak bez rezultatu. Ale w tym cyklu postanawiam przejac inicjatywę i najbardziej to chciałabym przytulanki co 2-3 dni tak jest chyba optymalnie. 😁
 
reklama
Ja w tym cyklu też spróbuję z ananasem. Zakupie też testy owu aczkolwiek mimo że mi wychodziły i dzialalismy jak trzeba to i tak bez rezultatu. Ale w tym cyklu postanawiam przejac inicjatywę i najbardziej to chciałabym przytulanki co 2-3 dni tak jest chyba optymalnie. [emoji16]
Może spróbuj stragedii w dni płodne dziennie sexy?
 
Może spróbuj stragedii w dni płodne dziennie sexy?
Postaram się ale nie wiem czy mój chłop da radę haha 🤣 . On pracuje zawsze na 1 zmiany i wstaje o 4 rano. Pracuje fizycznie i do tego ćwiczy w domu. Teraz bierze w tabletkach korzeń maca żeby być bardziej pobudzony. Generalnie on ma ochotę tak co 2-3 dni , nie chce naciskać bo się zaraz w sobie zamknie i w ogóle nic nie będzie 🤣. A jak jest u was?
 
My tez tak co 2/3 dni w płodne ale w następnym cyklu zamierzam w miarę możliwości codziennie, może podziała 😁 mężowi już zapowiedziałam nie protestował 🙂
 
Postaram się ale nie wiem czy mój chłop da radę haha 🤣 . On pracuje zawsze na 1 zmiany i wstaje o 4 rano. Pracuje fizycznie i do tego ćwiczy w domu. Teraz bierze w tabletkach korzeń maca żeby być bardziej pobudzony. Generalnie on ma ochotę tak co 2-3 dni , nie chce naciskać bo się zaraz w sobie zamknie i w ogóle nic nie będzie 🤣. A jak jest u was?
Mój jak mamy seksy codziennie w teoretycznie płodne tak z tydzień, bo 4 dni przed owu i 3 po, to później odpocząć chce następny tydzień i już się tak powtórzyło 2gi cykl, ale jak odpocznie, to sam flirtuje 😅
A czy któraś z Was słyszała, że nie powinno się kochać teoretycznie w okolicach zagnieżdżania?
 
Postaram się ale nie wiem czy mój chłop da radę haha [emoji1787] . On pracuje zawsze na 1 zmiany i wstaje o 4 rano. Pracuje fizycznie i do tego ćwiczy w domu. Teraz bierze w tabletkach korzeń maca żeby być bardziej pobudzony. Generalnie on ma ochotę tak co 2-3 dni , nie chce naciskać bo się zaraz w sobie zamknie i w ogóle nic nie będzie [emoji1787]. A jak jest u was?
Mój też pracuje tylko na pierwszą zmianę wstaje o 4.30 i wraca do domu po 15 czasami po 16. U nas różnie. Czasami co 2 dni czasami dziennie a teraz mam zamiar próbować ze od miesiączki do owu nic a od pozytywnego testu owu dziennie.
 
Mój jak mamy seksy codziennie w teoretycznie płodne tak z tydzień, bo 4 dni przed owu i 3 po, to później odpocząć chce następny tydzień i już się tak powtórzyło 2gi cykl, ale jak odpocznie, to sam flirtuje [emoji28]
A czy któraś z Was słyszała, że nie powinno się kochać teoretycznie w okolicach zagnieżdżania?
Ja słyszałam ale nie wiem czy to prawda zwłaszcza że nie wiemy kiedy dokładnie jest zagniezdzenie. Nie które kobiety zagniezdzenie mają 8-9 dpo a ja miałam raz plamienie implantacyjne w 11 dpo ale ta ciąże straciłam to było w zeszłym roku. Wtedy wspomagałam się testami owu clear Blue różowymi i się udało zajść ale puste jajo plodowe.
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was od dłuższego czasu, sama jestem w Grudniowych mamach 2020 i bardzo bym chciała tam pozostać [emoji120]
Wiem co to znaczy długo starać się o ciążę, nie będę się rozpisywać na swój temat ale w skrócie :6 lat starań, 3 utracone ciążę...
Widziałam dziś wątek Ananasa [emoji6] jest naprawdę dużo więcej 'zywieniowych' wspomagaczy plodnisci i dlatego chciałam Wam o tym napisać bo może, którejś z Was to pomoże. Poszukajcie sobie na Instagramie profilu 'Akademia plodnosci'. Dziewczyny tam dają mnóstwo wskazówek, układają diety itd. Może, któraś z Was to zainteresuje. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i życzę duo siły [emoji3590]
 
Hej dziewczyny, podczytuje Was tu od jakiegoś czasu :) jakiś czas temu pisałam, że staramy się pół roku teraz 7 cykl działaliśmy. Obecnie 21dc przy 26 dniowych, będę testować tak jak niektóre koleżanki tutaj 2.05, bardzo dłużą mi się te 2 tygodnie oczywiście wszędzie doszukuje się objawów bardzo mnie piersi bolą ale zapewne na okres... bardzo ciężki mam ten miesiąc, jestem załamana ze znowu może się nie udać :( mąż cały czas mówi żebym się nie nakręcała żebym tak nie myślała ze zobaczymy jak to będzie ale same wiecie łatwo mu mówić... powiedział ze jak teraz się nie uda to pójdzie na badanie spermy ale nie do luxmedu gdzie mamy pakiet tylko prywatnie, taaak oni coś z tym mają 😁 Nie słyszałam z tym ananasem, jak coś będę próbować :) gratuluje wszystkim || kreseczek, jak Was czytam mam po cichu nadzieje ze może i u mnie będą ✊🏻

Jak ja słyszę ze mam wyluzować to mam ochotę gryźć tę osobę która to mówi :) Życzę ci dworcu kreseczkę na teście :)
 
reklama
Mój jak mamy seksy codziennie w teoretycznie płodne tak z tydzień, bo 4 dni przed owu i 3 po, to później odpocząć chce następny tydzień i już się tak powtórzyło 2gi cykl, ale jak odpocznie, to sam flirtuje 😅
A czy któraś z Was słyszała, że nie powinno się kochać teoretycznie w okolicach zagnieżdżania?

Tak bo wywołuje skurcze macicy które sa niewskazane w czasie zagnieżdżenia tak jak ostre ćwiczenia.
 
Do góry