reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
My w udanym cyklu po 5 dniach przerwy 2 doby przed owulacją i wystarczyło [emoji85]
Postaram się ale nie wiem czy mój chłop da radę haha [emoji1787] . On pracuje zawsze na 1 zmiany i wstaje o 4 rano. Pracuje fizycznie i do tego ćwiczy w domu. Teraz bierze w tabletkach korzeń maca żeby być bardziej pobudzony. Generalnie on ma ochotę tak co 2-3 dni , nie chce naciskać bo się zaraz w sobie zamknie i w ogóle nic nie będzie [emoji1787]. A jak jest u was?
 
Hej, zapomniałam teraz nicku dziewczyny, co wyszła druga kreseczka:) ja tak miałam z pierwszym dzieckiem, że po stosunku trochę plamiłam, a okazało się, że jestem w ciąży:) więc trzymam kciuki!
a do mnie chyba idzie @, piersi bolą, a dzis powoli śluz staje się brązowawy, ale dziwne, bo to już mój dzisiaj 35dc, więc prawie tygodniowe opóźnienie jak cos, wczoraj byłam strasznie płaczliwa :D mimo, że nie planowaliśmy jeszcse się starac, to czuje jednak rozczarowanie:( więc teraz mogę się domyślać, co czujecie wy, starając się po kilka lat:( ściskam wszystkie i powiedzenia teraz w maju!!
 
Mój też pracuje tylko na pierwszą zmianę wstaje o 4.30 i wraca do domu po 15 czasami po 16. U nas różnie. Czasami co 2 dni czasami dziennie a teraz mam zamiar próbować ze od miesiączki do owu nic a od pozytywnego testu owu dziennie.
Tak myślę że jak już wypadną mi dni płodne to po prostu będę go kusić codziennie a co z tego wyjdzie to zobaczymy 😈😁
 
My raczej co dwa dni przytulanki mamy no i w dniu owulacji. Czytałam i mój ginekolog nawet mówił, że lepiej co dwa dni. Ale nie powiem bo jak ochota najdzie to korzysta się i częściej😁 zobaczymy jak teraz będzie bo @ ma być 7.05. Tyle czasu jeszcze do testowania. Ktoś ze mną w podobnym terminie?
 
Widzę że wy korzystacie z tych paskowych testów owulacyjnych. Ja do tej pory zawsze miałam te clearblue digital gdzie pojawia się buzia. W związku z tym chciałabym się zapytać jak w tych testach paskowych rozpoznać że już zaczęły się dni płodne? Kiedy jedna pojawia się jasna druga kreska?
 
Widzę że wy korzystacie z tych paskowych testów owulacyjnych. Ja do tej pory zawsze miałam te clearblue digital gdzie pojawia się buzia. W związku z tym chciałabym się zapytać jak w tych testach paskowych rozpoznać że już zaczęły się dni płodne? Kiedy jedna pojawia się jasna druga kreska?
Jasna kreska może być cały czas ale test owu paskowy uznaje się za pozytywny w momencie kiedy dwie kreski są tego samego koloru lub testowa mocniejszą od kontrolnej. I po pierwszym pozytywnym teście testów owu więcej się nie robi bo jeszcze przez kilka dni może wyjść pozytyw i później zadawane pytania to kiedy był pik LH a warto wiedzieć że od pozytywnego testu owu 12-36h może ale nie musi wystąpić owu.
 
reklama
Do góry