reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ewidentnie jest kreska! Jedź na betę
emoji3526.png
po cichu gratuluję
Widać ☺ uciekaj na betę 🙂
Pędź na betę 🙂 trzymam 🤞🤞🤞
Tu cos widac !
emoji2956.png
emoji2956.png
Ja bym chyba smignęla na betę. Bo z tego co kojarzę to te testy są o czułości 25, a masz może jeszcze jakiś w domku ?[
Cichutke gratulacje
emoji3059.png
emoji3059.png

QUOTE="katherinnn, post: 19444125, member: 195923"]Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
[/QUOTE]
Jedz!! Gratulacje!! 💓💓😘😍😍😍🤩🤩🤩

Dzięki, dziewczyny. Chociaz na gratulacje chyba jeszcze trochę za wcześnie. Ale kciuki jak najbardziej wskazane😊
Byłam na becie, niestety wyniki dopiero za dwa dni rano😔
Martwi i zastanawia mnie ten mój niby-okres, w ogóle jakieś to dziwne jest.
Jak pojawiła się krew kilka dni temu, to trochę się podłamałam, do tego jeszcze miałam ciężkie dni w pracy, nawet nie było czasu, żeby tu do Was zajrzeć i się wyżalic
A dzisiaj ten test.
Niestety w domu mam same testy z allegro, żadnego czulszego, a nie mam już czasu jeździć po sklepach, więc jutro rano powtórzę ten co mam, dla własnego samopoczucia i będę czekać na wynik bety
 
reklama
@katherinnn
Czy ty nie jesteś czasem ananasowa dziewczyna w tym cyklu!?
Kreskę oczywiście widać. Leć na bete i czekamy na dobre wieści.
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
 
Mój mąż nie przepada więc caluski dla mnie jem 2-3 plastry dziennie. Starczy mi jeszcze na 3 dni więc byłoby to 6 dpo. Chyba zakupie jeszcze jednego jak znajdę. Ah ta wiara w ananaski.
W coś trzeba wierzyć [emoji23][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531]
 
Mój mąż nie przepada więc caluski dla mnie jem 2-3 plastry dziennie. Starczy mi jeszcze na 3 dni więc byłoby to 6 dpo. Chyba zakupie jeszcze jednego jak znajdę. Ah ta wiara w ananaski.
W coś trzeba wierzyć [emoji23][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531]
Ja w te ananaski nie wierzyłam, stwierdziłam jednak, że nie zaszkodza. Ale jeśli ten cykl naprawdę okaże się udany, to będzie to mój ulubiony owoc😉😊
Staramy się od 8 lat (z przerwami) od października intensywnie😉
 
Mój mąż nie przepada więc caluski dla mnie jem 2-3 plastry dziennie. Starczy mi jeszcze na 3 dni więc byłoby to 6 dpo. Chyba zakupie jeszcze jednego jak znajdę. Ah ta wiara w ananaski.
W coś trzeba wierzyć [emoji23][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531]
A co jest takiego w tych ananasach? Jakaś witamina? No i czy można jeść takiego z puszki?😁
 
No widać! Jedź!
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
 
reklama
Do góry