reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej, wczoraj przeżywałam, że na tych paskowych chińskich testach nic nie widać, więc zainwestowalam w 10 tanich testów z allegro. Bardzo polecam! krecha prezentuje się jak na zdjęciach :) jeszcze się z Wami nie żegnam, będę czytać i trzymam za Was mocno kciuki :* mi również się udało- mimo że mam spore problemy hormonalne i pcos.
 

Załączniki

  • 20200422_083039.jpg
    20200422_083039.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 139
Hej, wczoraj przeżywałam, że na tych paskowych chińskich testach nic nie widać, więc zainwestowalam w 10 tanich testów z allegro. Bardzo polecam! krecha prezentuje się jak na zdjęciach :) jeszcze się z Wami nie żegnam, będę czytać i trzymam za Was mocno kciuki :* mi również się udało- mimo że mam spore problemy hormonalne i pcos.
Gratulacje 😉
 
Hej, wczoraj przeżywałam, że na tych paskowych chińskich testach nic nie widać, więc zainwestowalam w 10 tanich testów z allegro. Bardzo polecam! krecha prezentuje się jak na zdjęciach :) jeszcze się z Wami nie żegnam, będę czytać i trzymam za Was mocno kciuki :* mi również się udało- mimo że mam spore problemy hormonalne i pcos.

Gratulacje!

A przypomnij, ile się starałaś?
 
Ja mam dziś 21dc, 5dni po owulacji i po zastrzyku. Czuję się nie fajnie, boli mnie brzuch, mam fale gorąca, piersi nie do dotknięcia. Czekanie jest najgorsze.. W poniedziałek progesteron, a w weekend majowy mogę spróbować test.
 
Hej dziewczyny czy w Polsce normalnie gabinety ginekologiczne działają? Ja wczoraj sprawdziłam i u mnie w Irlandii wszystko pozamykane. Nie można nigdzie zrobić usg, a wizyty tylko w szpitalu jak się jest w ciąży, pierwsza dopiero w 12 tyg 😮 masakra
 
reklama
Do góry