reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A który to był ogólnie Wasz cykl starań?
Staraliśmy się od listopada 2019 i od listopada co cykl chodziłam do ginekologa, ciągle coś dostawałam i nic. A to był pierwszy miesiąc gdzie nie byłam u ginekologa nic od niego nie brałam i sądzę że to dlatego się udało 😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
To szybciutko się udało, pomimo problemów, dzięki temu wierzę , że wszystko jest możliwe i każda z nas kiedyś zajdzie w ciążę [emoji123][emoji3590]
od początku roku brałam castagnus, w poprzednim cyklu clo, ovarin i metformax, a w tym cyklu trochę odpuściłam- robilam tylko testy owu i bralam ovarin. Wydaje mi się, że to zasługa tych leków i tego, że trochę wyluzowałam ;)
 
Hej, wczoraj przeżywałam, że na tych paskowych chińskich testach nic nie widać, więc zainwestowalam w 10 tanich testów z allegro. Bardzo polecam! krecha prezentuje się jak na zdjęciach :) jeszcze się z Wami nie żegnam, będę czytać i trzymam za Was mocno kciuki :* mi również się udało- mimo że mam spore problemy hormonalne i pcos.
Gratuluje !! Który to dzień cyklu? Jakieś objawy masz ? Dbaj o siebie!
 
Ja :) nie nastawiam się... od dzisiaj bóle typowo menstruacyjne, więc spodziewam się @ :( próbowałam zbadać szyjkę, chyba miękka, ale nie potrafię powiedzieć czy jest otwarta czy zamknięta. I też wysoko bo muszę się nagimnastykować, żeby ką wyczuć.
Eh, ten dzisiejszy poranny ból, taki jak przed każdą @ zdołował mnie :(
Ja miałam takie bóle przedwczoraj czyli 8 dpo i też byłam pewna że już nic z tego nie będzie i @ przyjdzie wcześniej, ale od wczoraj cisza, jedynie piersi mnie bardzo bola i są dużo większe, ale to pewnie przez ovitrelle
 
reklama
Do góry