reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A jakiś gin prywatnie Cię nie przyjmie?
Tylko że jak wezmę Pregnyl bez monitoringu? I kto mi go da? Pregnyl musi podać lekarz albo pielęgniarka bo to musi fachowiec rozrobić. I i tak wiąże się to z wizytą. A monitoring to podstawa :(

Kupiłam dzisiaj ovarin. No i jem te wszystkie orzechy, morele.... Eh.... Smęce ale mam takiego doła że się pozbierać nie mogę. Nie dość że ciężko po śmierci taty to jeszcze te problemy z zachodzeniem. A w rodzinie poród za porodem. A ja coraz bardziej myślę że już mnie nic dobrego w życiu nie spotka.
 
reklama
Ooo Kinga jesteśmy bardziej podobne niż sądziłam. Też mam pcos [emoji1672]
Ja już trzy testy mam zrobione, zobaczysz jak będzie ciemnieć krecha [emoji3]
Hej, wczoraj przeżywałam, że na tych paskowych chińskich testach nic nie widać, więc zainwestowalam w 10 tanich testów z allegro. Bardzo polecam! krecha prezentuje się jak na zdjęciach :) jeszcze się z Wami nie żegnam, będę czytać i trzymam za Was mocno kciuki :* mi również się udało- mimo że mam spore problemy hormonalne i pcos.
 
A jakiś gin prywatnie Cię nie przyjmie?
Ja chodze tylko prywatnie. Na przyszły tydzień mam wizytę w zawieszeniu bo ten mój nowy lekarz od nieplodnosci przyjmuje w takiej prywatnej klinice, gdzie jest kupa innych specjalistów i do tej pory tylko przyjmował pacjentki ciężarne. Ale zastanawia się czy nie wrócić do normalnej pracy. A ja trochę się boje chodzić po takich zbiorowiskach ludzi. W poczekalni u niego może nas być kilka tak mi powiedziała pani w rejestracji.
 
Ktoś testuje w ten weekend? Jak nastawienia? 😁

Ja :) nie nastawiam się... od dzisiaj bóle typowo menstruacyjne, więc spodziewam się @ :( próbowałam zbadać szyjkę, chyba miękka, ale nie potrafię powiedzieć czy jest otwarta czy zamknięta. I też wysoko bo muszę się nagimnastykować, żeby ką wyczuć.
Eh, ten dzisiejszy poranny ból, taki jak przed każdą @ zdołował mnie :(
 
reklama
Do góry