reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hejo. U mnie dziś 10dc. Śluz rozciagliwy, kremowy. Obiecałam nie robić testów owu, ale to jest silniejsze.... Z przytulankami jakei wcześniej starałam się tylko co dwa dni albo rzadziej bo też miałam schizy z plemnikami, że muszą dojrzeć. Ostatnie 3 dni jest codziennie, jest ochota to są bzyki. I naprawdę mniej myślę, szukam zajęć. Teresa z sama w domu i podkusilo mnie z tym testem. Powiedzcie mi.. Jest ciemna kreska ale dużo ciensza to jeszcze nie pozytyw?
 

Załączniki

  • IMG_20200421_144147.jpg
    IMG_20200421_144147.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 103
reklama
Hejo. U mnie dziś 10dc. Śluz rozciagliwy, kremowy. Obiecałam nie robić testów owu, ale to jest silniejsze.... Z przytulankami jakei wcześniej starałam się tylko co dwa dni albo rzadziej bo też miałam schizy z plemnikami, że muszą dojrzeć. Ostatnie 3 dni jest codziennie, jest ochota to są bzyki. I naprawdę mniej myślę, szukam zajęć. Teresa z sama w domu i podkusilo mnie z tym testem. Powiedzcie mi.. Jest ciemna kreska ale dużo ciensza to jeszcze nie pozytyw?
U mnie są cykle niby 28/29 dni ale zdarza się że dostanę 2/3 dni okres później czy szybciej.. Więc u mnie testy częsta pomagają. Ostatnio miałam tak.. Widać czarno na białym kiedy były pozytywy.. IMG_20200421_144638.jpg
 
Hey dziewczyny, co tam u was, w którym dc jesteście?

U mnie 20 dc i za 5-6 dni ma planowo przyjść @. Owu była mniej więcej w 12-13 dc. Czuję się normalnie. Piersi bolą jak przed okresem, nerwy wyjątkowo w ryzach (ale to zasługa urlopu), nic nie boli nic nie piecze, mój organizm śpi.
Myślę, że będzie wredna @...
Magdusia, jak Ci się nie uda w tym miesiącu to zaskoczymy wszystkich pozytywnie w maju :D tak się umawiamy- w maju obydwie oglądamy dwie kreski :D chyba, że Ty jeszcze w kwietniu zobaczysz. To co? Umowa stoi? Maj jest nasz! 😊😊😊😀
 
Dziewczyny a ja znowu po monitoringu i znowu rozczarowanie 😭 znowu czekanie na @ a to dopiero 14 dc od jutra duphaston a w nowym cyklu zwiększona dawka CLO dwie tabletki dziennie rano mam nadzieję że ten cykl skończy sie szybko a nie jak poprzedni po 44 dniach ach już nie mam siły na to wszystko już dzisiaj chciałam się całkowicie poddać 😢
 
Magdusia, jak Ci się nie uda w tym miesiącu to zaskoczymy wszystkich pozytywnie w maju :D tak się umawiamy- w maju obydwie oglądamy dwie kreski :D chyba, że Ty jeszcze w kwietniu zobaczysz. To co? Umowa stoi? Maj jest nasz! 😊😊😊😀

O to to! Następna owu będzie na któryś tam weekend więc myślę, że starania będą szły pełną parą!
Mój niemąż idzie jutro na badania nasienia... Mówi, że jak będą złe to mnie zostawia, żeby mi nie marnować życia, bo mam jeszcze szanse na dzieci z kimś innym. Mam pełna dramę na chacie odkąd przyszedł do domu..
Wczoraj wróciłam do domu bardzo późno (on już spał) i jak otwierałam drzwi to się zerwał na równe nogi i zaczal krzyczeć Maaaaaagdaaaaa! Kurczaki cały blok obudził!!!!!!!! Aż echo poszło! Myślał że nas zbóje napadaja i wołał mnie żeby mnie ratować haha ❤️❤️❤️
Eh zastanawiam się czy nie powiedzieć temu kochanemu głupkowi, żeby odwołał te badania... Męczy się strasznie chłop... 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny a ja znowu po monitoringu i znowu rozczarowanie 😭 znowu czekanie na @ a to dopiero 14 dc od jutra duphaston a w nowym cyklu zwiększona dawka CLO dwie tabletki dziennie rano mam nadzieję że ten cykl skończy sie szybko a nie jak poprzedni po 44 dniach ach już nie mam siły na to wszystko już dzisiaj chciałam się całkowicie poddać 😢
Ojej a czemu tak? Nie ma żadnych pęcherzyków? Trzymaj się kochana 🤗
 
Do góry