reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Niby na płodność zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ale właściwie na wszystko. Ogólne zdrowie organizmu i dobre samopoczucie. Masę jest takich pozytywnych opinii na ten temat. Dlatego ja chyba się z macą zaprzyjaźnię. Tylko chyba efekty są dopiero po jakimś czasie, ale to jak ze wszystkim.
Kupiłam w biedronce ale nie wiem z czym to łączyć [emoji2368]
 
Kupiłam w biedronce ale nie wiem z czym to łączyć [emoji2368]
Można ze wszystkim: 1 łyżeczka (na osobę) na dzień posypywać jedzenie : zupy, sałatki, koktajle, smoothie, desery, itp.
Tylko jest dosyć wyczuwalna. Jak dodałam 2 łyżeczki do 0.5 litra krupnika to zmienił całkowicie smak. Niby fajny tylko niechcemy jeść codziennie wszystkiego o tym samym smaku.
Dlatego mi w smoothie odpowiada bo nie jest wyczuwalny. Dziś np miałam : jedna łodyga selera naciowego, 1 banan, 1 gruszka, 2 grube plastry ananasa, szczypta chilii, szczypta kurkumy, 2 łyżeczki maci w proszku, pół szklanki wody mineralnej gazowanej. Wszystko zblendować i mamy super pierwsze śniadanie.
Albo : jogurt naturalny, maca w proszku, płatki owsiane, mango pokrojone w kostkę.
Czytałam, że najlepiej ją jeść do posiłku na czczo.
No a jak ktoś nie lubi paciajek to można kupić tabletki 😉
 
Dziewczyny.. mam pytanie. Czy progesteron 23.10 nie jest za niski dla ciazy? Czy to moze sugerowac pozamaciczna? Czy ktoras sie zna? Zazywam duphaston. Na dodatek TSH mi skoczylo do 2,8 :/ BetaHCG wyszla mi 1239.
 
reklama
Ja też ją mam, ale jako ciążowa mi nie podeszła. Polecam apke ciąża+, można się wiele dowiedzieć, codziennie masz info, co aktualnie dzieje się w brzuszku, są też informacje dla partnera, np. że powinien pomagać w obowiązkach domowych i że dotykanie piersi to tabu! Czytaliśmy to prawie codziennie [emoji6]
Bardzo podoba mi się stwierdzenie że powinien pomagać w obowiązkach, taka apke to ja rozumiem 🤣🤣🤔🤩
 
Do góry