reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja mam Flo, jedyna apka która mi pasuje. Oczywiście teraz służy za ciążowa [emoji1768]
Ja też ją mam, ale jako ciążowa mi nie podeszła. Polecam apke ciąża+, można się wiele dowiedzieć, codziennie masz info, co aktualnie dzieje się w brzuszku, są też informacje dla partnera, np. że powinien pomagać w obowiązkach domowych i że dotykanie piersi to tabu! Czytaliśmy to prawie codziennie [emoji6]
 
u mnie przed wczoraj wieczorem zaczęły się duże skurcze podbrzusza, później skoczyła mi temp i pojawiły się dreszcze.... test domowy negatywny- wczoraj cały dzień temp wahała się w granicach 37,5-38-9
Dzisiaj temp ok. 37 i lekkie zawroty głowy - na dzisiaj mam termin miesiączki. objawów na chorobę nie mam - zero kaszlu, kataru czy bólu gardła....
oby to nie była korona 🤭😂
 
reklama
Na co ta maca działa?
Niby na płodność zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ale właściwie na wszystko. Ogólne zdrowie organizmu i dobre samopoczucie. Masę jest takich pozytywnych opinii na ten temat. Dlatego ja chyba się z macą zaprzyjaźnię. Tylko chyba efekty są dopiero po jakimś czasie, ale to jak ze wszystkim.
 
Do góry