reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie za wcześnie chyba ale też się zbieram. Coś mam dziwnego czuja jakiegoś. Najwyżej zrobię zapasy w aptece na później żeby nie latać co chwilę
 
Wyniki mam do odbioru po 15, do tego czasu chcę być w miarę spokojna, boję się niesamowicie ?
Kiedy umówić się do lekarza jak myślicie?
 
Dziękuję Wam dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173]

Czekam na wyniki bety i zobaczymy [emoji16]

Narazie nie mogę w to w ogóle uwierzyć!!!

Zostawiam Wam fluidy i otwieram ten tydzień [emoji16][emoji173][emoji85]
Gratulacje! [emoji7]
Spokojnie! Wszystko będzie dobrze [emoji8] trzymam kciuki [emoji3590]
Gratuluję [emoji16]
Są super kreseczki piękne [emoji3526] będzie dobrze, nic się nie bój. Cudownie [emoji179] trzymam kciuki za piękną betę [emoji173]️
Gratulacje! Bedziesz grudnioweczka [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
LUCKY Czekam na Ciebie [emoji173][emoji8]
Gratulacje!

Lucky testuj dzis jak @ Ci sie spoznia ;) kup dwa testy od razu jeden dzis drugi jutro :)

ciesze sie, ze tak "plodnie" tu.. :)
Gratulacje!! Ja tak samo cała się trzęsłam, płakałam i krzyczałam „Boże to niemożliwe” haha [emoji2957] Cudownie! [emoji173]️
 
Jajniki mnie kuły tylko na przemian [emoji85] ale nie chciałam sobie wkrecać i nawet winko piłam w święta [emoji85] może ten luz tak podziałał [emoji16][emoji16]
No i jadłam morele i ananasy [emoji16][emoji16][emoji16]
Miałaś jakieś objawy?
W miarę możliwości zachowuj spokój ale to na pewno wielkie emocje [emoji3526]
 
reklama
A no tak na też jadłam te ananasy [emoji16] zobaczymy jaki u mnie będzie finał [emoji2368]
Jajniki mnie kuły tylko na przemian [emoji85] ale nie chciałam sobie wkrecać i nawet winko piłam w święta [emoji85] może ten luz tak podziałał [emoji16][emoji16]
No i jadłam morele i ananasy [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Do góry