reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Myślicie Żeby czekać do jutra rana z testem czy nie pić przez 4 godziny i zrobić juz dzisiaj test ?
Ja bym robiła... 32 dc ile po owu?

EDIT: już doczytałam. Jeśli termin spodziewanej miesiaczki już minął, test można zrobić o każdej porze (tak pisało na ulotce mojego testu - jeden czułość 20, a drugi 25).
 
Mnie dzisiaj kłuje jajnik, rano bylam zrobić progesteron, wyniki mają być jutro. U mnie za wcześnie jeszcze, żeby testować, bo to 6dpo, więc na razie czekam😊 ale strasznie pozytywnie jest wejść tutaj i zobaczyć takie dobre wieści. @Blaankaa gratulacje! @Luckypucky trzymam kciuki! Jestem bardzo ciekawa, czy ta teoria o testach owu, które potwierdzają ciążę się sprawdzi🤔
 
Wchodzę na forum a tu takie wspaniałe wieści, @blanka i @Luckypucky gratulacje da was!
3mam mocno kciuki!

Miałyście jakieś objawy?

U mnie 13 dc, owu dziś albo wczoraj. Działaliśmy wczoraj i dziś rano, planujemy jeszcze dziś jedna rundkę. [emoji6]
A potem tylko czekać, bardzo liczę w tym cyklu na pozytywny test ciążowy [emoji3590]
 
Wchodzę na forum a tu takie wspaniałe wieści, @blanka i @Luckypucky gratulacje da was!
3mam mocno kciuki!

Miałyście jakieś objawy?

U mnie 13 dc, owu dziś albo wczoraj. Działaliśmy wczoraj i dziś rano, planujemy jeszcze dziś jedna rundkę. [emoji6]
A potem tylko czekać, bardzo liczę w tym cyklu na pozytywny test ciążowy [emoji3590]
No co ty kochana mi jeszcze nie ma co gratulowac najpierw muszę to sprawdzić i dam odrazu wam znać ❤
 
Miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze !!!
Jak widać testy owulacyjne i u mnie się sprawdziły [emoji173][emoji16][emoji85]
Mnie dzisiaj kłuje jajnik, rano bylam zrobić progesteron, wyniki mają być jutro. U mnie za wcześnie jeszcze, żeby testować, bo to 6dpo, więc na razie czekam[emoji4] ale strasznie pozytywnie jest wejść tutaj i zobaczyć takie dobre wieści. @Blaankaa gratulacje! @Luckypucky trzymam kciuki! Jestem bardzo ciekawa, czy ta teoria o testach owu, które potwierdzają ciążę się sprawdzi[emoji848]
Zadzwonię jutro [emoji16]
Mnie lekarz od razu umówił.
Ale w obecnej sytuacji spróbowałabym się umówić około 6-7 tyg. Może będzie serduszko [emoji3590]
Byłaś już po test? Czekamy czekamy [emoji173]
No co ty kochana mi jeszcze nie ma co gratulowac najpierw muszę to sprawdzić i dam odrazu wam znać [emoji173]
 
reklama
Hej Dziewczyny, ja dzisiaj 28 dc, 9-10 dpo. Objawów żadnych na ciążę, na okres nigdy też nie mam objawów, jedyne co że zaczęłam się pocić w nocy jak zwykle przed okresem. Poza tym wczoraj wieczorem wyskoczyły mi jakieś pryszcze na jednej wardze sromowej, mam nadzieję że to nie będzie opryszczka [emoji51][emoji51][emoji51]
 
Do góry