reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Kochana my w weekend testujemy [emoji110] mam nadzieję, że chociaż jednej z nas się uda
Hej Dziewczyny, ja dzisiaj 28 dc, 9-10 dpo. Objawów żadnych na ciążę, na okres nigdy też nie mam objawów, jedyne co że zaczęłam się pocić w nocy jak zwykle przed okresem. Poza tym wczoraj wieczorem wyskoczyły mi jakieś pryszcze na jednej wardze sromowej, mam nadzieję że to nie będzie opryszczka [emoji51][emoji51][emoji51]
 
reklama
Mnie na przemian bolą te jajniki i boję się że coś tam się pieprzy, dziewczyny zazwyczaj są senne a ja nic, jeszcze te cycki mnie bolą mąż stwierdził, że są większe ale to mogą być po prostu *ebane hormony.
Ja jako że nie wiem na 100% kiedy była owulacja poczekam chyba do poniedziałku i wtedy zatestuje jeśli okres się nie pojawi [emoji85]
 
Mnie nic nie jest, cycki też nie bolą, ale takie objawy to chyba dopiero po zagnieżdzeniu co? Nie znam się na tym [emoji848]
Mnie na przemian bolą te jajniki i boję się że coś tam się pieprzy, dziewczyny zazwyczaj są senne a ja nic, jeszcze te cycki mnie bolą mąż stwierdził, że są większe ale to mogą być po prostu *ebane hormony.
 
Test o czułości 20 . Sama w to nie wierzę!!
 

Załączniki

  • 20200414_120720.jpg
    20200414_120720.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 122
reklama
Do góry