reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To zależy czy jesteś w terminie okresu, albo po? Jeśli nie to ja bym zaczekała do jutra rana. A ile dni po owu?
Kreska faktycznie ciemnieje. Dziś mocniejsza.
Dzisiaj mam 32 dzień cyklu . Okres zazwyczaj jest 31 dnia .

Teraz jak już ładnie wyschlo to jest ciemniejsze od tej co mam podczas owulacji
 

Załączniki

  • 20200414_082413.jpg
    20200414_082413.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 89
Hej hej ale wielkanocny wysyp 😄
Gratuluję kreseczek 😊 ja dzisiaj 24dc i sama się zastanawiam czy Nie iść po test. Jakoś dziwnie mnie bolą jajniki i cycki, do tego takie dziwne przekonanie o owulacji (jak nigdy) no i ten różowy śluz w sobotę nad ranem hmmm
Nie będę zawiedziona bo to mój 1cs ale no zżera mnie ciekawość ..
Lucky daj znać czy testujesz 😊
 
Hej hej ale wielkanocny wysyp 😄
Gratuluję kreseczek 😊 ja dzisiaj 24dc i sama się zastanawiam czy Nie iść po test. Jakoś dziwnie mnie bolą jajniki i cycki, do tego takie dziwne przekonanie o owulacji (jak nigdy) no i ten różowy śluz w sobotę nad ranem hmmm
Nie będę zawiedziona bo to mój 1cs ale no zżera mnie ciekawość ..
Lucky daj znać czy testujesz 😊
Hej , mam taki zamiar tylko nie mam jescze testu czekam aż mąż wstanie i pojadę do apteki . Tylko nie wiem czy robić dzisiaj czy już jutro porannego.
 
reklama
Myślicie Żeby czekać do jutra rana z testem czy nie pić przez 4 godziny i zrobić juz dzisiaj test ?
Możesz zrobić dziś, ja nie siusiałam 2 h i zrobiłam wtedy test o 21:00 w 13 dpo. 4 h bez siusiania to pewnie nie wytrzymasz :D Ja już wtedy tyle siusiałam, że te 2 h to był dla mnie wyczyn :D Ale to w zupełności wystarczy :)
 
Do góry