reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No to może faktycznie jeszcze za wcześnie. A mówił coś lekarz, żeby sprawdzić np za 2 tygodnie? Jakoś bete Ci zlecił?
Poczekaj jeszcze na pewno wszystko się wyjaśni 😉 musi być dobrze 😉
A powiedz mi tak przy okazji jesteś zadowolona z tej Afrodyty? Pokrywa się z testami, termometrem albo monitoringiem czy czymś innym żebyś mogła się odnieść czy naprawdę działa?
Nanosisz śluz czy ślinę do mikroskopu? Myślałam nad tym żeby ją kupić
Zlecił mi betę i powiedział że nie ma się co nastawiać na porażkę. Tylko endo nie za małe 9 mm? 🤨 Co do Afrodyty to jestem mega zadowolona, pokrywa mi się z temperatura. Nanoszę śline rano po przebudzeniu. Na początku nie byłam zadowolona z tego bo nie mogłam się przyzwyczaić do ostrości a żeby zobaczyć to trzeba się wprawić.
 
reklama
Zlecił mi betę i powiedział że nie ma się co nastawiać na porażkę. Tylko endo nie za małe 9 mm? 🤨 Co do Afrodyty to jestem mega zadowolona, pokrywa mi się z temperatura. Nanoszę śline rano po przebudzeniu. Na początku nie byłam zadowolona z tego bo nie mogłam się przyzwyczaić do ostrości a żeby zobaczyć to trzeba się wprawić.
Wiesz co jeśli chodzi o endo to kompletnie się na tym nie znam więc nie chce się wypowiadać. Inne dziewczyny pewnie coś podpowiedzą 😉 trzymam kciuki za betę i dobre wyniki na usg 😉
A co do Afrodyty to ja pracuje na mikroskopie w pracy więc myślę, że mi się spodoba 😍 nie byłam tylko przekonana do jej skuteczności. A jesteś w stanie stwierdzić na podstawie samej Afrodyty, że np za 2 dni będzie owu? Czy raczej widać dopiero w dniu owu?
 
Wiesz co jeśli chodzi o endo to kompletnie się na tym nie znam więc nie chce się wypowiadać. Inne dziewczyny pewnie coś podpowiedzą 😉 trzymam kciuki za betę i dobre wyniki na usg 😉
A co do Afrodyty to ja pracuje na mikroskopie w pracy więc myślę, że mi się spodoba 😍 nie byłam tylko przekonana do jej skuteczności. A jesteś w stanie stwierdzić na podstawie samej Afrodyty, że np za 2 dni będzie owu? Czy raczej widać dopiero w dniu owu?
Jasne że jestem w stanie stwierdzić masz 3 fazy 1 okres nie płodny kiedy nie ma żadnych paprotek 2 okres przejściowy kiedy tworzą się paprotki i 3 okres płodny kiedy masz całe skupisko paprotek. Ja te wszystkie fazy dostrzegalam z kazdym cyklem aż się nauczyłam. Najlepiej jest nakladac śline poprzez delikatne lizniecie szkiełka a nie pluc. Trzeba robić tak by nie było pęcherzyków.
 
Rozczytacie? przepis od koleżanki, one piekły i był pyszny :*
chleb.jpg
anki, 2
 
reklama
A co powiecie o castangusie? Kto stosuje, jak stosuje? Jakie za i przeciw? Z racji tego że jest teraz taka sytuacja nawet nie mogę iść zbadać prolaktyny a słyszałam ze castangus obniża... patrząc na wszystkie dolegliwości jakie łagodzi to wszystko prawie mam 😶
 
Do góry