reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny, byłam dziś u lekarza. Nic nie widzi, endo 9mm. Nie mam nadziei a lekarz mówi że to może być ciąża. Wypowiecie się?
Może jeszcze za wcześnie? A ile dni i tygodni pokazuje Ci jakiś kalkulator? Robiłaś może będę. Pęcherzyk widać powyżej tysiąca. Może masz np dopiero 800 🤔 ile dni masz po owu? Napisz nam coś więcej 😉
 
Witam się w 1 dc. W sumie okres spóźnił mi się 3 dni.
Czuje się zawiedziona. Już nie chodzi nawet, że ogólnie się nie udało. Tylko o to, że cykl był w pełni wykorzystany. Przez cały cykl były seksy. Bzykaliśmy się i w owu i przed owu i po owu. No jakby nie patrzeć to musieliśmy trafić. Nawet jakby się coś miało przesunąć parę dni. A dodatkowo testy owulacyjne i temperatura pokazały, że ta owu idzie/była. Więc trochę mnie to zaniepokoiło 🙄 :(
Niestety, też mi było z tym źle, że nawet jak trafisz to i tak może być nic z tego. A ja ten cykl mam już raczej z głowy. Jestem przed owu i znowu mi się przyplątało zapalenie pęcherza. Podejrzewam, że przed owu się już nie wyleczę. Oj, poczekamy jeszcze długo na to dziecko. A o więcej niż jednym to mogę zapomnieć.
 
Niestety, też mi było z tym źle, że nawet jak trafisz to i tak może być nic z tego. A ja ten cykl mam już raczej z głowy. Jestem przed owu i znowu mi się przyplątało zapalenie pęcherza. Podejrzewam, że przed owu się już nie wyleczę. Oj, poczekamy jeszcze długo na to dziecko. A o więcej niż jednym to mogę zapomnieć.
Nawet tak nie myśl. Masz jakieś dzieci już? Czasami nawet jak z pierwszym jest problem to potem już idzie z górki 😉
Dla mnie chyba najgorsze było to, że zrobiłam wszystko w tym cyklu, niczym się nie stresowałam, byłam wypoczęta, a i tak się nie udało.
 
Może jeszcze za wcześnie? A ile dni i tygodni pokazuje Ci jakiś kalkulator? Robiłaś może będę. Pęcherzyk widać powyżej tysiąca. Może masz np dopiero 800 🤔 ile dni masz po owu? Napisz nam coś więcej 😉
Ostatni okres 1 marca, lekarz liczył ze to 3 tydzień ale też mówił o tym że owulacja może być dwa razy niby i np mogłam zajść tuż przed okresem. Używam mikroskpou Afrodyta i 18 dnia cyklu były piękne paprocie. Jak się nie uda to trudno. Tylko zastanawia mnie to ze tempka podwyższona caly czas, zawroty głowy , bolą plecy na dole, brzuch jak na okres i jedzonko mi w głowie aaa i uczucie mokra na dole 🤦‍♀️
 
Nawet tak nie myśl. Masz jakieś dzieci już? Czasami nawet jak z pierwszym jest problem to potem już idzie z górki 😉
Dla mnie chyba najgorsze było to, że zrobiłam wszystko w tym cyklu, niczym się nie stresowałam, byłam wypoczęta, a i tak się nie udało.
Właśnie nie mam, mam 30 lat. No i strasznie to się przeciąga :/ a chcielibyśmy mieć więcej dzieci. Ale żeby się chociaż to jedno udało.. a tu ciągle coś. I tak sobie myślę, że jak tak ciągle te zapalenia pęcherza mam to pewnie w ciąży też zlapię nie raz :/
 
Ostatni okres 1 marca, lekarz liczył ze to 3 tydzień ale też mówił o tym że owulacja może być dwa razy niby i np mogłam zajść tuż przed okresem. Używam mikroskpou Afrodyta i 18 dnia cyklu były piękne paprocie. Jak się nie uda to trudno. Tylko zastanawia mnie to ze tempka podwyższona caly czas, zawroty głowy , bolą plecy na dole, brzuch jak na okres i jedzonko mi w głowie aaa i uczucie mokra na dole 🤦‍♀️
No to może faktycznie jeszcze za wcześnie. A mówił coś lekarz, żeby sprawdzić np za 2 tygodnie? Jakoś bete Ci zlecił?
Poczekaj jeszcze na pewno wszystko się wyjaśni 😉 musi być dobrze 😉
A powiedz mi tak przy okazji jesteś zadowolona z tej Afrodyty? Pokrywa się z testami, termometrem albo monitoringiem czy czymś innym żebyś mogła się odnieść czy naprawdę działa?
Nanosisz śluz czy ślinę do mikroskopu? Myślałam nad tym żeby ją kupić
 
reklama
Właśnie nie mam, mam 30 lat. No i strasznie to się przeciąga :/ a chcielibyśmy mieć więcej dzieci. Ale żeby się chociaż to jedno udało.. a tu ciągle coś. I tak sobie myślę, że jak tak ciągle te zapalenia pęcherza mam to pewnie w ciąży też zlapię nie raz :/
Ja mam 32 (33 za 3 miesiące) i też żadnych dzieci na koncie. W moim wieku to Ty możesz już mieć dwójkę 😁
Czasami jest tak, że to pierwsze dziecko długo, długo nie przychodzi a potem po pierwszym nie ma czasu o tym myśleć i po paru miesiącach nagle druga niespodzianka 😉
Długo się już staracie?
 
Do góry