reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej hej jak tam dziewczyny?

U mnie 7 dc i za 3 dni zaczynam z testami owu, owu między 12 a 14 dc.
Motywacja w tym cyklu jest. Mamy razem tydzień urlopu i będziemy działać [emoji3590]
Zauważyłam u siebie bardzo mało śluzu szyjkowego ostatnimi czasy. Co może być przyczyną? Znacie jakieś sposoby na zwiększenie śluzu?
Trochę też podziałałam w tym temacie. Kupiłam olej z wiesiołka i zażywam od 2 dni, może macie jeszcze jakieś pomysły?
 
Siemka:) Ja też biorę olej z wiesiołka, tylko, że u mnie nigdy problemu ze śluzem nie było, a i tak się nie udaje [emoji23] Ja w tym cyklu odpuszczam testy owulacyjne i nawet do aplikacji nie zaglądam [emoji6] Trzymam za Ciebie kciuki:)
Hej hej jak tam dziewczyny?

U mnie 7 dc i za 3 dni zaczynam z testami owu, owu między 12 a 14 dc.
Motywacja w tym cyklu jest. Mamy razem tydzień urlopu i będziemy działać [emoji3590]
Zauważyłam u siebie bardzo mało śluzu szyjkowego ostatnimi czasy. Co może być przyczyną? Znacie jakieś sposoby na zwiększenie śluzu?
Trochę też podziałałam w tym temacie. Kupiłam olej z wiesiołka i zażywam od 2 dni, może macie jeszcze jakieś pomysły?
 
Hej hej jak tam dziewczyny?

U mnie 7 dc i za 3 dni zaczynam z testami owu, owu między 12 a 14 dc.
Motywacja w tym cyklu jest. Mamy razem tydzień urlopu i będziemy działać [emoji3590]
Zauważyłam u siebie bardzo mało śluzu szyjkowego ostatnimi czasy. Co może być przyczyną? Znacie jakieś sposoby na zwiększenie śluzu?
Trochę też podziałałam w tym temacie. Kupiłam olej z wiesiołka i zażywam od 2 dni, może macie jeszcze jakieś pomysły?
Picie kisielu z siemienia lnianego polecam 😊 choc ja akurat w tym cyklu mialam wyjątkowo malo sluzu...😉
 
Hej hej jak tam dziewczyny?

U mnie 7 dc i za 3 dni zaczynam z testami owu, owu między 12 a 14 dc.
Motywacja w tym cyklu jest. Mamy razem tydzień urlopu i będziemy działać [emoji3590]
Zauważyłam u siebie bardzo mało śluzu szyjkowego ostatnimi czasy. Co może być przyczyną? Znacie jakieś sposoby na zwiększenie śluzu?
Trochę też podziałałam w tym temacie. Kupiłam olej z wiesiołka i zażywam od 2 dni, może macie jeszcze jakieś pomysły?
Woda, pij dużo wody. Organizm sobie oszczędza tu i ówdzie jak ma mniej wody.
U mnie po tym jak zaczęłam pić bardzo duże ilości śluzu pojawiło się o wiele więcej i to taki rozciągliwy na 10 cm. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
 
Woda, pij dużo wody. Organizm sobie oszczędza tu i ówdzie jak ma mniej wody.
U mnie po tym jak zaczęłam pić bardzo duże ilości śluzu pojawiło się o wiele więcej i to taki rozciągliwy na 10 cm. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Pije około 2 litry wody dziennie plus kawa, herbata.. Spróbuję jeszcze więcej. [emoji106]
 
reklama
Do góry