reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A co powiecie o castangusie? Kto stosuje, jak stosuje? Jakie za i przeciw? Z racji tego że jest teraz taka sytuacja nawet nie mogę iść zbadać prolaktyny a słyszałam ze castangus obniża... patrząc na wszystkie dolegliwości jakie łagodzi to wszystko prawie mam 😶
ja stosowałam i lepiej sie czulam ale prolaktyny nie badałam
 
reklama
A co powiecie o castangusie? Kto stosuje, jak stosuje? Jakie za i przeciw? Z racji tego że jest teraz taka sytuacja nawet nie mogę iść zbadać prolaktyny a słyszałam ze castangus obniża... patrząc na wszystkie dolegliwości jakie łagodzi to wszystko prawie mam [emoji55]
Ja może z 10 tabletek wzięłam ale raz mówili, że obniża w małej dawce chyba podwyższa i zrezygnowałam z tego, na PRL biorę dostinex po 2 tygodniach już spadła elegancko :)
 
A co powiecie o castangusie? Kto stosuje, jak stosuje? Jakie za i przeciw? Z racji tego że jest teraz taka sytuacja nawet nie mogę iść zbadać prolaktyny a słyszałam ze castangus obniża... patrząc na wszystkie dolegliwości jakie łagodzi to wszystko prawie mam [emoji55]
Ja stosowałam na PMS kilka lat temu. Niestety wszystko mi poprzestawiał. PMS się nasilil i mialam okropne wahania nastrojów. Spuchłam a piersi bolały mnie non stop. Wypryski okropne! Ja nie polecam.
 
Ostatni okres 1 marca, lekarz liczył ze to 3 tydzień ale też mówił o tym że owulacja może być dwa razy niby i np mogłam zajść tuż przed okresem. Używam mikroskpou Afrodyta i 18 dnia cyklu były piękne paprocie. Jak się nie uda to trudno. Tylko zastanawia mnie to ze tempka podwyższona caly czas, zawroty głowy , bolą plecy na dole, brzuch jak na okres i jedzonko mi w głowie aaa i uczucie mokra na dole 🤦‍♀️
Mi Afrodyta pomogla zajść w ciąże. Dzięki niej , a zwłaszcza paprotkom 😊 dowiedziałam sie, ze mam owulacje właśnie wtedy i poszło.Wtedy to był tylko jeden stosunek w całym miesiącu. Za drugim razem pomogły mi testy clearblue ( 4 najbardziej dni płodne w miesiącu- zamówiłam na allegro 120 zl) i były 2 stosunki w niedziele i w poniedziałek i poszło. Te testy sa bardzo pomocne dla dziewczyn ,które maja regularne okresy .Wtedy to kwestia tylko sprawdzenia czy owulacja pokrywa sie z naszym przeczuciem i testy to potwierdza albo nie.
 
Ja mam 32 (33 za 3 miesiące) i też żadnych dzieci na koncie. W moim wieku to Ty możesz już mieć dwójkę 😁
Czasami jest tak, że to pierwsze dziecko długo, długo nie przychodzi a potem po pierwszym nie ma czasu o tym myśleć i po paru miesiącach nagle druga niespodzianka 😉
Długo się już staracie?
Od lata. Także niedługo będzie rok.
 
reklama
Do góry