reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A czemu jest ryzyko kolejnej straty? Ile miałaś poronień?

Ja jestem 18 dni po poronieniu, za tydzień spodziewam się @, bo mam krótkie cykle, ale zastanawiam się w jakiej jego fazie jestem. Wczoraj piersi zaczęły boleć, tak jakby w fazie lutealnej, a dziś mega płodny, rozciągliwy śluz. Takiego to nigdy nie miałam.
Test owu dziś ciemniejszy niż wczoraj. Zobaczę jak jutro.
Miała tak któraś po poronieniu?
Mi po ciążach biochemicznych owu przesunęła się z 13-14 dc na 17-18 dc.
 
reklama
Cześć dziewczyny dzisiaj mam 32 DC i okresu brak. Wczoraj i przedwczoraj lekkie plamienie i tyle.Nie robię sobie nadzieji i czekam z testem do niedzieli. Nie wiem czy to przez duphastan czy innego powodu. Trzymajcie kciuki
 
2 poronienia za sobą..
Lekarz mówi że może być podłoże genetyczne..
I jest strach czy się utrzyma czy nie
No tak, jak 2 poronienia to lepiej sprawdzić podłoże genetyczne.
Ja mam już córkę i tylko 1 poronienie, więc mówią, że to selekcja naturalna (ja uważam, że krwiak), ale i tak badania robię, choć starań nie wstrzymuję.

Mi po ciążach biochemicznych owu przesunęła się z 13-14 dc na 17-18 dc.
Być może mi też się przesunie, tylko te piersi mnie zmyliły, bo tak miałam zawsze po owu.
Powtórzę jutro test owu, bo dzisiejszy wygląda jakby jutro miał być pozytyw. Zobaczymy.
 
Były pęcherzyki w macicy czy to były ciąże biochemiczne? Sprawdzałaś progesteron? Mi się ciąże biochemiczne zdarzyły jedna po drugiej, kolejna obstawiona lekami praktycznie od pozytywnego testu ciążowego, czekam na pierwsze usg w przyszłym tygodniu. Mam za sobą dwie ciąże donoszone bez żadnych problemów. Trzymam kciuki!
 
Hej Dziewczyny!
Ja niby wczoraj dostałam okres ale jest tak skąpy że nawet tampona nie potrzebuje i nic nie mam praktycznie przy podcieraniu się i teraz nie wiem czy liczyć wczoraj jako 1 dc i od jutra brać tabletki na stymulacje czy czekać aż się rozkręci. Zawsze robiłam tak że pierwsze plamy krwi to pierwszy dzień cyklu ale przez forum zwątpiłam w to i mam zagwozdkę [emoji848]

To jeszcze nie okres. Zaczyna się od konkretnego krwawienia i wtedy się liczy 1 dzień.
 
Ogólnie to można powiedzieć że już rok, z przerwą na leczenie tabletkami anty...
Ale ja właśnie w tym cyklu byłam już tak najarana że się udało i jakoś jak zaczęła mi spadać temperatura to już w straszna spazmę wpadłam. Nawet od wtorku nie rozmawiam prawie z mężem- nie mam ochoty z nikim gadać. Dziś trochę po południe miałam zalatane bo z psami przeboje u weterynarza,
Ale aż się boję próbować...
My też rok i 3 mce, potem ciąża, ale niestety strata w 12 tyg. Teraz leci drugi cykl starań.. My niby zdrowi [emoji849] niemąż idzie na badania nasienia za miesiąc
 
reklama
Dziewczyny chyba pomylilam się w testach... Założyłam, że test w 12 dc pozytywny, pilam dużo wody, dlatego myslalam że jest słabszy, ale na nastepny dzień, wczoraj wydaje mi się jednak mocniejszy... Wczoraj niestety mało wody piłam [emoji2356] a dziś już negatywny. Co myślicie, kiedy owu?
Image.jpeg
 
Do góry