reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No niestety nic z tego. Dziś dół totalny... Mojej przyjaciółki brat w lutym wesele i jego żona już w ciąży a ja jakich tabletek bym nie zjadła ilu lekarzy nie odwiedziła tak nic... A wokół same brzuszki, rozwiązania, ciąże a ja tylko obok :(
Nie załamuj się. Każda z nas miewa gorsze chwile. Ja tez ostatnio mam takie myśli, ale nie możemy im ulegac. Musimy walczyć.
 
reklama
Hej dziewczyny. A mi mój lekarz powiedział żebym sobie narazie dała spokój aż ucichnie sprawą koronawirusa..... Że to dodatkowy stres, narażanie się na chodzenie po przychodniach i tak dalej. Ja się nie staram bo mam akurat inny powód by się nie starać, ponieważ mój tato jest ciężko chory i nie mam do tego głowy. Ale poza tym powiedział mi właśnie by przeczekać tego wirusa. Trzymam za Was kciuki wszystkie.
 
Dziewczyny chyba pomylilam się w testach... Założyłam, że test w 12 dc pozytywny, pilam dużo wody, dlatego myslalam że jest słabszy, ale na nastepny dzień, wczoraj wydaje mi się jednak mocniejszy... Wczoraj niestety mało wody piłam [emoji2356] a dziś już negatywny. Co myślicie, kiedy owu? Zobacz załącznik 1094402

19.03 pozytyw moim zdaniem
 
No niestety nic z tego. Dziś dół totalny... Mojej przyjaciółki brat w lutym wesele i jego żona już w ciąży a ja jakich tabletek bym nie zjadła ilu lekarzy nie odwiedziła tak nic... A wokół same brzuszki, rozwiązania, ciąże a ja tylko obok :(

Dara rozumiem cię :( to oczucie gdy wszyscy na około chwała się brzuszkiem
 
U mnie dziwna sytuacja bo powinnam mieć owu w 19 dc czyli jutro a testy wyszły mocniejsze w 16 dc i teraz już słabną. Troszkę mnie tylko bolał brzuch wczoraj ale nie wiem
Czy to owu bo niby powinno być z prawej a trochę z lewej kłuło. Ale nie jestem pewna czy to owu. Niby działaliśmy wyedy co kulo ale tylko dwa dni wczoraj już padłam jak zabita i mąż mnie nie dobudzić. Opieka 24 h na dobę nad urwisem mnie wykańcza. Co ma być to będzie :) dziwne ze ta owu by się tyle przesunęła. Z drugiej strony takiego typowo owu paska nie uchwycilam.
 
Dziewczyny chyba pomylilam się w testach... Założyłam, że test w 12 dc pozytywny, pilam dużo wody, dlatego myslalam że jest słabszy, ale na nastepny dzień, wczoraj wydaje mi się jednak mocniejszy... Wczoraj niestety mało wody piłam [emoji2356] a dziś już negatywny. Co myślicie, kiedy owu? Zobacz załącznik 1094402
Pozytyw 19.03, więc od tej daty owu może się pojawić w przeciągu 36h.


No niestety nic z tego. Dziś dół totalny... Mojej przyjaciółki brat w lutym wesele i jego żona już w ciąży a ja jakich tabletek bym nie zjadła ilu lekarzy nie odwiedziła tak nic... A wokół same brzuszki, rozwiązania, ciąże a ja tylko obok :(
Przytulam 🌷
Rozumiem, że jest Ci trudno. Ja mam podobnie, bo udało się zajść w ciążę po 23 cyklach starań a koleżanka zaszła w tym samym czasie, w pierwszym cyklu(!). Ja straciłam ciążę, ona w niej dalej jest i jest mi potwornie trudno na to patrzeć. Staram się jednak myśleć pozytywnie, że niedługo znów będę w ciąży i nie będę musiała jej zazdrościć.
 
U mnie dziwna sytuacja bo powinnam mieć owu w 19 dc czyli jutro a testy wyszły mocniejsze w 16 dc i teraz już słabną. Troszkę mnie tylko bolał brzuch wczoraj ale nie wiem
Czy to owu bo niby powinno być z prawej a trochę z lewej kłuło. Ale nie jestem pewna czy to owu. Niby działaliśmy wyedy co kulo ale tylko dwa dni wczoraj już padłam jak zabita i mąż mnie nie dobudzić. Opieka 24 h na dobę nad urwisem mnie wykańcza. Co ma być to będzie :) dziwne ze ta owu by się tyle przesunęła. Z drugiej strony takiego typowo owu paska nie uchwycilam.
No mi się właśnie też wydawało że 19.03. już była owu. Tak czułam... Dlatego te testy mnie zmyliły i wczoraj nic nie działaliśmy [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
Pozytyw 19.03, więc od tej daty owu może się pojawić w przeciągu 36h.



Przytulam [emoji255]
Rozumiem, że jest Ci trudno. Ja mam podobnie, bo udało się zajść w ciążę po 23 cyklach starań a koleżanka zaszła w tym samym czasie, w pierwszym cyklu(!). Ja straciłam ciążę, ona w niej dalej jest i jest mi potwornie trudno na to patrzeć. Staram się jednak myśleć pozytywnie, że niedługo znów będę w ciąży i nie będę musiała jej zazdrościć.
U mnie teraz będzie 11 cykl starań. W maju mam się zgłosić do lekarza i będzie hsg robione...
 
reklama
Bardzo mi przykro:( Ja się staram już 28 cykl. W między czasie dwie siostry zaszły w ciążę i urodziły dzieci [emoji1745]
Pozytyw 19.03, więc od tej daty owu może się pojawić w przeciągu 36h.



Przytulam [emoji255]
Rozumiem, że jest Ci trudno. Ja mam podobnie, bo udało się zajść w ciążę po 23 cyklach starań a koleżanka zaszła w tym samym czasie, w pierwszym cyklu(!). Ja straciłam ciążę, ona w niej dalej jest i jest mi potwornie trudno na to patrzeć. Staram się jednak myśleć pozytywnie, że niedługo znów będę w ciąży i nie będę musiała jej zazdrościć.
 
Do góry