reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie nadal się okres nie rozkręcił i nie wiem już czy brać letrozol na stymulacje od dzisiaj czy dalej czekać nie wiem na co. A jak to cały mój okres i nic się w tym miesiącu nie rozkręci[emoji848]
 
Mój lekarz kazał zrobić badania genetyczne, mówił że możemy się starać ale to ryzyko kolejnej straty... Są dwie kreski, nie wiem co będzie dalej [emoji2368]
A czemu jest ryzyko kolejnej straty? Ile miałaś poronień?

Ja jestem 18 dni po poronieniu, za tydzień spodziewam się @, bo mam krótkie cykle, ale zastanawiam się w jakiej jego fazie jestem. Wczoraj piersi zaczęły boleć, tak jakby w fazie lutealnej, a dziś mega płodny, rozciągliwy śluz. Takiego to nigdy nie miałam.
Test owu dziś ciemniejszy niż wczoraj. Zobaczę jak jutro.
Miała tak któraś po poronieniu?
 
reklama
A czemu jest ryzyko kolejnej straty? Ile miałaś poronień?

Ja jestem 18 dni po poronieniu, za tydzień spodziewam się @, bo mam krótkie cykle, ale zastanawiam się w jakiej jego fazie jestem. Wczoraj piersi zaczęły boleć, tak jakby w fazie lutealnej, a dziś mega płodny, rozciągliwy śluz. Takiego to nigdy nie miałam.
Test owu dziś ciemniejszy niż wczoraj. Zobaczę jak jutro.
Miała tak któraś po poronieniu?
2 poronienia za sobą..
Lekarz mówi że może być podłoże genetyczne..
I jest strach czy się utrzyma czy nie
 
Do góry