reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Na pcos dobra jest dieta tez podobno polecam te dziewczyny z leczenia niepłodności na fb lub insta są i maja wnostwo przypadków ze po ich diecie kobiety z pcos zachodziły. Można poczytac z ciekawości.
Czy ktiras dzieczyna jest w okolicach owu? Bo ja tak [emoji4] zaczęliśmy działać. Jakoś fajniej w tym mcu to Wszytsko działa może przez to ze jest inny temat o którym dużo myśle a ciąża zeszła na drugi plan. Z drigiej strony nie ukrywam ze boje się trochę teraz starac ale co ma być to będzie. Pewnie w tym mcu i tak owu ze złej strony ale działania nie zaszkodzą [emoji6]
Ja niby jestem w okolicach owolacji, bynajmniej tak pokazuje kalendarzyk. Ale śluz gesty więc owu już była lub wogole jej nie będzie [emoji848]
 
Witam sie i ja w 1 dc....[emoji26]
1 kwietnia mam wizytę, chyba będę już chciała jakieś leki, mąż jak będzie miał teraz możliwość to też pewnie zrobi badania ....
Za długo już to trwa...
Jak sobie radzicie w dniu @ ?
Masz wizytę prywatnie czy na nfz? No u mnie w mieście obecnie tylko ciężarne mogą się dostać do gina, innych przypadków nie zapisują [emoji3525]
 
Hey dziewczyny chciałam się przywitać 😊
Ja z mężem staram się o dzidzię od 1,5 roku ale niestety nic z tego... byłam u ginekologa okazało się mam zespół policystycznych jajników🙄 lekarka kazała mi brać inofolic, zrobiłam badania mam zbyt wysoki poziom testosteronu,prolaktyna w normie i z cukrem też coś jest nie tak... czy któraś z was brała ten specyfik?
pozdrawiam
Witamy. Niestety specyfiku nie brałam, więc nie pomogę w tym przypadku.
 
Taka sytuacja.
IMG_20200320_062445.jpeg
 
reklama
Do góry