reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ech, wczoraj (9 dpo) czułam takie dziwne pobolewanie w podbrzuszu, gdy leżałam na (dowolnym) boku na podłodze, coś jakby ciągnięcie, aż musiałam zmienić pozycję. A dziś nic nie czuję i się martwię, że może wczoraj zarodek chciał się zagnieździć i mu się nie udało :(. Wariuję ;)
Może już mu się udało 😉
Ale będzie cyrk jak okres przyjdzie! Pierwsza wariatka z forum która "wie" o ciąży, zanim zrobi test.
To będą nas dwie wariatki bo ja też mam takie wrażenie, że się udało. Objawów żadnych, ale jakoś tak dziwnie mi się wydaje :rolleyes2:

Tak bardzo bym chciała, a te dwa tygodnie to będzie piekło [emoji85] znając mnie będą już wszystkie objawy i będę się dopatrywać. Najbardziej się boję rozczarowania...
Wy się na razie skupcie dziewczyny na bzykaniu, a nie na myśleniu o testowaniu 😉
 
Moja przyjaciółka ma dwójkę dzieci z dwóch złotych strzałów :)
Niedługo się uda, ja starałam się za pierwszym razem 1 rok i 3 mce... W końcu się udało, ale straciłam niestety. Jak się teraz uda to też będzie złoty strzał [emoji3590]
Ja straciłam dwa pierwsze strzały. Ciążę obumarły - przestało bić serduszko.
 
Kobietki jestem już po pierwszej wizycie u ginekologa. Zarodek w odpowiednim miejscu zamieszkał, serduszko też bije jak należy :) czy myślicie, że szansa na poronienie już jest mniejsza? To koniec 2 miesiąca.
kochana nie ma gwarancji niestety ale moja gin powiedziala mi, ze bijace serduszko znacznie zmniejsza ryzyko poronienia wiec teraz musisz juz byc dobrej mysli. Dlatego to czas na wyluzowanie, staraj sie duzo odpoczywac, relaksowac sie, zeby dzidziuś czuł, ze mama szczesliwa a nie zestresowana! na pewno bedzie wszystko dobrze!!! duzo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ❤
 
reklama
@rossig ja już nie mam męża- pojechał [emoji58] więc mi zostaje tylko czekać [emoji2356][emoji16]
Oj... To współczuję. Musisz znaleźć sobie inne zajęcia na 2 tygodnie : dzierganie na drutach albo coś 😁
Kobietki jestem już po pierwszej wizycie u ginekologa. Zarodek w odpowiednim miejscu zamieszkał, serduszko też bije jak należy :) czy myślicie, że szansa na poronienie już jest mniejsza? To koniec 2 miesiąca.
Cudownie! ❤️ Jasne, że zawsze jest jakieś ryzyko, ale najgorsze za Tobą! Na kiedy masz termin porodu? 😉
 
Do góry