reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
W sumie nie wiem. Boli mnie brzuch jak okres... No i ciężko mi uwierzyć że udało się w pierwszym cyklu po poronieniu. Jakby tak na chłodno na to spojrzeć to szanse są niewielkie
Brzuch ponoć w ciąży też boli jak na okres.
No, a jeśli problem był w poronieniu, a nie w zajściu to jak najbardziej może od razu się udać.
Bądź dobrej myśli, nie bój się i nic sobie nie wkrecaj.
Kiedy dokładnie testujesz? Ile dpo?
 
Brzuch ponoć w ciąży też boli jak na okres.
No, a jeśli problem był w poronieniu, a nie w zajściu to jak najbardziej może od razu się udać.
Bądź dobrej myśli, nie bój się i nic sobie nie wkrecaj.
Kiedy dokładnie testujesz? Ile dpo?
O pierwsze staraliśmy się rok i 3 mce. Owu miałam 20 albo 21 lutego. Okres ma być dzisiaj.
Miałam testować w niedzielę...
 
reklama
Witam ☹ a ja dzisiaj 12dc i po monitoringu ale szału nie ma endometrium 7.2 mm i żadnego pęcherzyka we wtorek znowu monitoring ale juz nie robię sobie nadzieji 😡
 
Do góry