reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Właśnie wszystkie dziewczyny z forum piszą że cały cykl brały. Tak zrobię lepiej też :)
Czy jeśli ten cykl jest stracony to jest sens to brać czy dopiero od nowego cyklu zacząć?
Serio? Pierwsze słyszę. Nie które kobiety odstawiają 2-3 dni przed okresem bo mają mega intensywna @ i wracają po ale nie słyszałam aby ktoś odstawiał 2 tyg przed.
 
reklama
Hahah nie ma chyba co ryzykować [emoji16] jeszcze byłoby podobne i co wtedy [emoji1][emoji1]
No wiesz... Dla chcącego nic trudnego haha [emoji2958]
Dokładnie odstresuj się i wypoczywaj [emoji16]
kochana nie ma gwarancji niestety ale moja gin powiedziala mi, ze bijace serduszko znacznie zmniejsza ryzyko poronienia wiec teraz musisz juz byc dobrej mysli. Dlatego to czas na wyluzowanie, staraj sie duzo odpoczywac, relaksowac sie, zeby dzidziuś czuł, ze mama szczesliwa a nie zestresowana! na pewno bedzie wszystko dobrze!!! duzo zdrówka dla Ciebie i maleństwa [emoji173]
 
@rossig na szczęście mam dużo pracy, i w poniedziałek wyjeżdżam na tydzień do pracy w innym miejscu więc nie będę miała pewnie czasu myśleć bo będę do hotelu wracała zajechana [emoji1]
 
reklama
Do góry