reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie waszych odczuć do bobo-testu płytkowego. Już drugi dzień z rzędu robiąc test z porannego moczu widzę naprawdę słaby cień, nie bladą kreskę, a dosłownie cień cienia (tak, wiem ;) ). Test innej firmy wyszedł mi negatywny, a jest on bardziej czuły (10 vs 25 przy bobo-test).

Jakie są wasze doświadczenia? Coś może być na rzeczy czy raczej bobo-testy są po prostu słabe? Betę sobie na razie daruje, jestem jeszcze przed terminem @, więc staram się nie nakręcać (zbyt mocno).
No niestety Bobo-testy i Pinki znane są z duchów cieni przy braku ciąży także odczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test. Dziewczyny polecają testy z aptek DOZ.
 
reklama
Nie chcę Cię martwić, ale strach o dziecko Ci nie przejdzie nigdy... Taki los matek :). Trzymam kciuki, żeby udało się naj najszybciej :)
Nawet sobie nie zdaje sprawy, jak bardzo matka boi się o własne dziecko. Moje było jeszcze w brzuchu, jednak już kochalam okropnie, a co dopiero jak się urodzi [emoji85]
 
Nie martw się na zapas, tydzień do @ to jeszcze dużo czasu. Na razie prawie wszystko w Twoim organizmie zachodzi tak samo jak w poprzednich cyklach, bardzo często jest tak, że dopiero brak @ jest pierwszym objawem :).
Albo na 1-3 dni przed coś się zaczyna, ja po owu też powiedziałam: nic z tego [emoji4]
 
U nas były dwa razy, a teraz 7 msc starań ;/
Moja przyjaciółka ma dwójkę dzieci z dwóch złotych strzałów :)
Niedługo się uda, ja starałam się za pierwszym razem 1 rok i 3 mce... W końcu się udało, ale straciłam niestety. Jak się teraz uda to też będzie złoty strzał [emoji3590]
 
Dziewczyny, wczoraj test owu pozytywny dzisiaj na usg nie ma pęcherzyka ale gin nie może jednoznacznie stwierdzić czy była owulacja, jak to?? A co z ciałkiem żółtym i płynem w zatoce douglasa???
Endometrium mam 5 mm więc jakaś lipa totalna, w związku z pcos mam brać metmorfine.
Żeby potwierdzić owu mam zrobić badanie progesteronu i zadzwonić, lekarz zdecyduje czy wdrożyć dupaston w zależności od wyniku badania. Wspominał też o braniu acardu ale teraz nie pamiętam kiedy mam go brać [emoji848]
Acard cały cykl napewno
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj wzięłam 4 Aromek. Jeszcze jutro jeden. Zauważyłam że po nim miałam dość lajtowy okres. Bóle jak zawsze, ale nie wykrwawialam się w ten najgorszy dzień i dzisiaj 6 dzień okresu a mam wrazenie że się kończy, gdzie zawsze mam 8 dni. Czy to możliwe że od niego tak lekko okres przeszłam? Choć były skrzepy i mialam jeden dzień bardzo obfity.
 
reklama
Dziewczyny, przypomnę jeszcze raz- mam nadzieje, ku pocieszeniu:) ze u mnie kilka dni przed spodziewana miesiączka, brzuch ciągnął idealnie tak samo jak na okres :) byłam pewna, ze przyjdzie @ 💁 także nie traćcie nadziei! Bardzo trzymam kciuki za kolejne dwie kreseczki!!!!❤️❤️
 
Do góry